Neos Tuned by Jasiu - CAŁY NA CZĘŚCI!!! DUŻO TUNINGOWYCH!

no piękny ten przód nie jest, ale do agro mu trochę brakuje :stuck_out_tongue: niewiele ale zawsze :stuck_out_tongue: to przez te naklejkę NOS :stuck_out_tongue: zrób kierę BMX i bad looka i będzie super :slight_smile:

corey93 napisał:

niewiele ale zawsze :P to przez te naklejkę NOS :P zrób kierę BMX i bad looka i będzie super :)

Naklejki NOS już nie ma od paru m-cy ;] Kiera - duże koszty... :/ Może kiedyś? Bad look i nowe malowanie na pewno będzie w grudniu, po sezonie! :P

Kiera - duże koszty...

zrób z podzespołów rowerowych wyjdzie taniej dużo... No chyba ze stuntujesz to wtedy lepiej nie :/

corey93 napisał:

zrób z podzespołów rowerowych wyjdzie taniej dużo... No chyba ze stuntujesz to wtedy lepiej nie

nie stuntuje, jakie ceny i jakie części są potrzebne?

na forum masz temat o tym :slight_smile: około 60 zł zależy od tego jakiej firmy części wybierzesz :stuck_out_tongue: polecam ZOOMA :stuck_out_tongue:

corey93 napisał:

na forum masz temat o tym :) około 60 zł zależy od tego jakiej firmy części wybierzesz :P polecam ZOOMA :P

wolalbym zainwestowac w cos mocniejszego niz zoom.

Więc tak, będzie custom neosa :stuck_out_tongue: Malowanko, badlook, nadkole, wloty od roxa to na pewno! :smiley: Koloru jeszcze nie wymyśliłem. Macie jakieś propozycje? Najlepiej z fotkami :smiley: I do tego co jeszcze dać z customa :stuck_out_tongue: Pozdro!

hmmm jakie plany. No oby udało tobie się je spełnic ale i ja zrobie sobie bada w jakis weekend i jak bede mial kase na potrzebne srodki no i małowanie.

CUSTOM PROJECT Neosa rozpoczęty!!! Wczoraj zrobiłem zakupy, oto lista: 1. NOVOL Szpachel z włóknami szklanymi 600g. - 17,70zł 2. NOVOL Utwardzacz SKIN 50g. - 5,00zł 3. NOVOL Żywica Poliestrowa 1KG. - 25,60zł 4. Mata szklana “150g/m2” NOVOL - 5,70zł 5. Benzyna ekstrakcyjna 1l - 7,40zł 5. Szpachtułki stalowe, nierdzewne - 8,50zł 6. Pędzelki okrągłe i płaskie - 4,70zł 7. Papiery ścierne od 80 do 600 - 8,20zł Teraz mam pytanie czy ta mata 150g/m2 nada się do badlookaż Czy musi być inna gramaturaż Custom Project zaczynam od badlooka, następnie wloty od Roxa, nadkole i malowanie na końcu, koloru jeszcze nie wymyśliłem. Za badlooka zabieram się w piątek/sobotę jak będzie zła pogoda, jak będzie dobra to jeszcze poczekam. Pozdro i czekam na komentarze!

ja jak się z ojcem dogadam i oplaci mi lakiernika z lakierem (350zl z lakierem) to zrobie sobie bada jezeli nie to nie zrobie. No ale mam nadzieje ze wyjdzie tobie ten bad i wloty aa i nadkole tez.

Mała zmiana planów, wszystko będzie wiadomo w piątek, ale wiem, że raczej na 90% skuter będzie “odje**ny” profesjonalnie :stuck_out_tongue: Pozdro

Dzieje się coś z tym projektem??? Zrobiłeś w nim coś nowego. Pochwal się fotkami.

Custom zacznę w nowym tygodniu ;] Wczoraj małe przygotowanie to znaczy zdjąłem naklejki z czachy skutera: A tu 2 fotki z wyprawy z kataną ;] Bądźcie cierpliwi, już niedługo zacznę robić bad looka więc będzie ciągła relacja z postępu ;]

Jasiu226 napisał:

zdjąłem naklejki z czachy skutera

Ale przepotęrzne przygotowania :-P

karp napisał:

Ale przepotęrzne przygotowania :-P

Bez ironii proszę :lol: Po prostu skutera ciągle używam i nie ma czasu na grzebanie, ale pewnie w tym tygodniu zacznę! ;-)

[ Dodano: 2008-10-06, 15:32 ]
Złożyłem zamówienie, w tym tygodniu powinno być u mnie:

MIELOCH MOTOCYKLE - sklep online ------------------------------------------------------ Zamówienie nr: 38726 Szczegółowa faktura: http://sklep.mieloch.pl/account_history_info.php?order_id=38726 Data zamówienia: 06 październik 2008 Produkty ------------------------------------------------------ 1 x Króciec ssący RMSMinarelli (10 052 0020) = 33,00zł 1 x Miarka do oleju Stage6250ml (S6-0222) = 11,28zł 1 x Przedłużacz amortyzatora RevoMinarelli (REV-200.40/) = 65,51zł Kolor carbon (STR-200.40/CA) 1 x Szczęki hamulcowe RMST22 (225120060) = 35,60zł ------------------------------------------------------ Podsuma: 145,39zł Stawka wg Tabeli (więcej w dziale Wysyłka i zwroty) (GLS za pobraniem): 14,00zł : 26,22zł Suma: 159,39zł

heheh to naprawde będzie custom. łał zamówiles szczęki i króciec no to najwazniejsze w customieć no tak. :shock: A tak na serio to zamowiles tylko przedlozke do amora jezeli chodzi o optyke. Tak to się nic niezmieńi. hmmm CUSTOMIARZU JEDEN :stuck_out_tongue:

Plany są SI ale co z tego wyjdzie czas pokarze. Zapowiada się zachęcająco

Wiem, że na razie słabe zamówienie, ale jeśli chodzi o “kupne” części to będzie jeszcze tylko jakieś lusterko w carbonie i manetki… Reszta ręcznie robiona, teraz taka pogoda, że aż żal zaczynać cokolwiek robić :stuck_out_tongue: Czekam na zjeb**ie pogody :stuck_out_tongue:

Pogada nie pogoda ja bez wszystkich przednich plastikow jezdzilem. a wtedy idzie przod do gory ze ojjej az milo mało ci się nie walnalem. Ale teraz to zaczynam po trochu jezdzic na tylnim kole.

Wolę poczekać :stuck_out_tongue: Dzisiaj oczywiście wzorowo doszła paczka z Mieloch Motocykle… Oto fotka paczki: a w niej… Komentować! :smiley: :smiley: :smiley: Swoją drogą zajebista ta butelka S6! Naprawdę! Wskazuje różne metody rozrabiania! :stuck_out_tongue: