Naruchałem se eSeRkę

znowu pierdoły

ale tak jak mówiłem codziennie coś robie :slight_smile:

dzis wyciągnąłem pompe wody , oczyściłem i z grubsza przyszykowałem pod małowanie
to samo zrobiłem z pokrywą , jest zbyt “podziurawiona” na polerkę , jest elektryczny sprawny starter więc nie wytrze się szybko. I jescze mase rupieci o których nie warto pisać

czeka mnie jeszcze duuuzo pracy

czytajac temat bal’a wpadłem na pomysł ze zaślepie te boczne wloty w czaszy , bo zaczepy są wyłaane i zamiast oryginalych wlotów są jakieś ryflowane które wyglądają jak gówno i telepią się bo nie ma połowy zaczepów


a foty

zaraz wkleje



z takich ambitniejszych żeczy odmalowałem dzis wydech , ale ogólnie na reszte się wyjeeebałem bo poszedłem kożystac z pogody i na stunty :slight_smile: ( jeździłem w t-shircie)
dziwnie wyszło to foto ale jest ok




Macie pomysł jak zedrzeć ten lakier ? ( rozpuszczalnik nie wchodzi w gre bo cięzko go kupić a jak juz jest to kosztuje $$$$ i jescze więcej)

Papier ścierny! :smiley:

własnie nie bardzo , jak potraktuje to papierem 100 to nie wyprowadzę potem tych rys jak na ALU a 600 się zajeżdze …

proponuje przecinak + młotek

co ty ja do sr kupiłem pług od nowszej wersji niedawno a ze pług z bardzo miećkiego plastiku to szpachel nie będzie się trzymał tak wiec 120 zdzierałem az do zniwelowania rysy po czym 180 i 240 wyprowadziłem

240 i poprostu tam gdzie były odpryski , wyrównałem je żeby nie było progów , potem 600 jelcze przepolerowałem i jest lux

dzis był wolny dzień i znów zrobiłem pierdołke,

odlakierowałem te plasticzki przy pokrywie, nie dałem podkładu ciekawe czy nie odprysnie zaraz , ale to ta farba do wydechów więc myśle że będzie ok… reszte plastików odlakieruje naraz jak bd miał wszystkie lakiery i będzie przynajmniej z 20 stopni :slight_smile:

Szału nie ma :stuck_out_tongue:

wiem bo to są pierdoły :slight_smile: najwięcej bd się działo jak bd lakiery i odpowiednia pogoda :0

pokrywe na czarno czy niebiesko ?? jak i równierz pompe wody ?

NIBIESKO !

szpachel party :573: jak dobrze pójdzie to w weekend będzie juz podkład

Tu jakaś dziura była, że musiałeś tak zachlapać?

nie od był po szlifie i był głeboko porysowany , jest wielki placek ale bardzo cieńko :slight_smile:

SR jest w puzzlach i ogólnie stan dosyć kiepski jak na 02 r w boosterze rama ma mniej rdzy niz w sr , wszedzie pod plastikami było błoto itp itd ale to się wszystko porobi…

ma do was tylko takie pytanie czacha podpasuje od kazdego rocznika nie ?? różnią się tylko tym że są inne żeberka ?? i w razie co żeberka mogę se przełożyć od mojej czachy?


http://www.ebay.co.uk/itm/Aprilia-SR50-GPi-Di-tech-NOSE-PANEL-/220941942006?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item33712a7cf6#ht_1360wt_1084



jutro rozbiore ją do końca i zaczne składac od nowa pozbywajac się wszystkich patenstów wszystko pucując i po drodze lakierując, mam nadzieje że do kwietnia ją skończe

Raczej pasuje:D Kurde mi to już się nie chce grzebać przy piździkach… robie teraz prawko A+B, sprzedaje NRG i bede ciskał sobie Virago:)

O, chłodnica podobna jak w moim axisię :smiley:

pompa miała pójsc w kolor ale jednak prysłem ja na czarno bo tył chciałem juz po trochu składac a mnie blokowała…

ogólny stan SR




i cylinder jakis dzwny pisze na aluminiowej głowicy charmo ( co to ?!)

jezeli to ciang pong to pocholere gosciu go wkładał skoro seria nie ma ani jeden ryski ( dostałem serie ze skuterem)







co ciekawe cyl musi byc swieży bo nie ma grama nagaru

ruszyłem z podkładem :slight_smile: dzis moze jutro bd jakieś foty :slight_smile:

i jescze raz PPP

niebieski wygląda mniejwięcej tak ( trochę ciemnijszy w realu)

znów wyszedł taki półmat jak na boosterze , wiem dlaczego tak się robi ale w moich warunkach “lakierniczych” lepiej tego nie zrobie

to się później w miare spoleruje ( w boosterze się dało)



BANA WRONIE! Nikt tak nie waląc PPP! Ty młotku nie znasz opcji edycji postów? :wink:


Dobrze wyszło i będzie się dało przepolerować :wink: