Naruchałem se eSeRkę

kupiłęm dzis , sr niby na racingu , dałem znia ok 800 zł z papierami na chodzie itp i do tego gratis dostwałem poł drógiej sr , czyli koła zawiesznie , poł silnika drógi wydech ( nezt -r) i prawie wszystkie plastiki kanapa itp

dzis zrobiłem fotkę po przytaszczeniu tego na chate , jutro to ogarne i zrobie lepsze

drógi komplet kół pójdzie do boostera



no jak za tą kase to dobry sprzęt wyrwałeś :D. Jaki silniczek w niej siędzi. Bobek na 13: będzie miażdżył suty :smiley:

Minaralli LC ,cekawe jak i tam cyl , jak nie będzie jutro piździc to ogarne ja :slight_smile:

jaka temperatura w UK?

w nocy schodzi czasami poniżej zera

na razie nie komentuje… czekam na lepsze fotki :lol:

czemu Ty zawsze tak tanio te skuterki kupujesz ? :smiley:

zazdroszczę :):

Cytuję twojego posta z tematu bobka :smiley:

“wy myślicie że ja robię hajs żeby go ładować w piżdzika ??”

DE BIL ! ! ! :smiley:

RudY napisał:

Cytuję twojego posta z tematu bobka :D

"wy myślicie że ja robię hajs żeby go ładować w piżdzika ??"

DE BIL ! ! ! :D



hue hue hue :599:

Wrzuć lepsze zdjęcia tej padaki :P

ja pierdole… myślicie że ja to kupuej po to żeby ładowac w to hajs ?? ziomek dorzucił tyle części , ze jak je opierdole to mi się zwróci 3/4 skutera … ja chce na tym troszkę zarobić, moze nie bd to dużo ale przynajmniej nie bd się nudził w dni wolne

to jest inewstycja panowie inwesytcja.

na zdjęciach wyszła ładniej … ale kij
zrobi się cieplej odlakieruje parę elementów, próbowałem pozrywać dzis naklejki mocy , to mnie mało chuj nie strzelił , po zrywają się po kawałęczku, zamiast gianneli będzie next-r ( nie mam jeszcze u sb bo zapomniałem od goscia wziąśc zaraz po niego jadę) przede wszystkim wypucować silnik ( jednak morini ) i takie tam bajery, bd powoli ja robił , i dawał upy





te półka jest jebnięta czy normalnie jest tak pod skosem ??




głupie pytanie ale to chyba morini nie?? z tego co wiem p/g ma cylinder pod kątem 45% a tutaj jest jak w minie horizontal

Kolega w Katanie miał identyczny filtr, więc pewnie morini.

no ładnie krzywą masz tą półke…

czyli ktoś musiał zrobić zniego “czopera” b0o to koło nie jest cofnięte tylko wysunięte , jak ktos to zrobił ??

morini na 100% , jak dla mnie chujowe silniki. A półeczka ładnie wykrzywiona;)

wyjdzie w praniu , na wiosne to ubezpiecze , pojedze pewnie chwile i opierdole :slight_smile:

silniczek to na pewno masz morini, bo w morini jest taka sama pompa wody :slight_smile:

może ktos próbował nią skakac i skoczył na dwa koła i poszło do przodu :smiley:

wiesz co, nie zdziwił bym się , jak ja przytargałem do domu to było w nadkolu tyle błota jak by wróciła z poligonu :slight_smile: tzn te lagi co w niej siędzą są proste , ale dostałem wór części ( chyba jakis składak) , prawie drógi skuter , brakuje tylko ramy lampy liczników i połowy napędu a tak to mógłby złożyc druga sr :slight_smile:

Niech BALU napisze czy tak jest czy nie bo może akurat w SRach jest takie coś …

A naklejki mocy podgrzej pierwsze albo poczekaj na cieplejsze dni … zawsze w zimnie się gorzej zrywa

RudY napisał:

Niech BALU napisze czy tak jest czy nie bo może akurat w SRach jest takie coś ...



x2