Naruchałem se eSeRkę

Wyszło całkiem i spoko se przypolerujesz…

polakierowałem dziś boczki

na razie przygotowuje pług pod lakierkę
i szukam czachy na jebaju

dawaj foty:)

no przecież jest

Czym polerowałeś?

jescze nie polerowalem

ale jezeli chodzi o boostera to mam taka kozacka paste w sprayu

nie chce mi się edytowac i wkeljac tego na nowo jak debil , jak to forum kiedyś ruszy to bd dbał o ppp a tym czasem laaacha

ale do temu brązik się ładnie położył , ten niebieski cos chujow, boczki załozyłem juz na SR przepolerowałem i szału nie ma …

no to pokaż foty jak to wygląda… :slight_smile: brązik ładniej wygląda na fotach od tego niebieskiego:)

foty bd jutro , wczenij tak na szybkiego bo wychodziłem do pracy , pokrywa jest juz czarna , jutro lakieruj ten plastik pod siedzeniem pasażera i jak starczy to lampa jescze pójdzie w brąz ogólnie ogólnie jak zrobie jutro wszystko to co bd chciał to zostanie mi tylko polakierwac pług i kupić niwa czache i ja równierz polakierowac a potem w pizzzddu do żyda

edit tak patrza cały czas i na jebaju sa tylko 2 czachy jedna nowa za 150 funtów druga spidermana za 80 więc pieeerrddooolle czekam dalej

aha i na dniach wybiore się po stosik nowych srubek bo teraz wszystkie sa zrdzewiałe i kazda z innej bajki, moze kupujacy nie zwróci na to uwagi ale meeega mnie takie cos drażni

ppp yeeeeeaah :573:

ogólnie chhuuujówka jest z tym niebieskim może jak bym miał mocniejsza paste polerska to by cos dało rade , plastik pod siedzeniem ma pierwszą warste brązowego i własnie jade po puche lakieru do sklepu bo mi się brąz skończył




na zdjęciach wygląda ok. Jeździłeś po tym trochę papierkami wodnymiż weź ogarnij po pascie jeszcze wosk na to… Jak będzie jechał kupiec to weź to ładnie wywoskuj i jak bd kupował to bd miał ładny lakier, a że zejdzie po myciu XD

mniejwięcej tak samo wygląda w realu , fele tylko ładniej wyszły ale dla mnie to metalik powinien mięć taki połysk zebym widział pryszcze na twarzy , na boosterze mogę się przejzec jak jest czysty i wypucowany a na srce to słabo

jutro biore się za lakierke pługu i dzis pykłem jescze takie se zdjęcie z tym plastikiem pod siedzeniem ale czeka go jescze druga warstwa koloru i klar


Powiem Ci że nie jest to za dobre połączenie… Wolałbym chyba całą niebieską z białymi felgami… i ładnie obklejoną.

to jest ładne połaczenie , to ty masz jakis wypaczony gust :* , jak lakier jest ładny nie porysowany to im mniej naklejek tym lepiej , jedną jąkaś fajna można gdzieś walnąc ale żadny stejdzów six czy pokresce itp

a zobacz moje piaggio, kupiłem zestaw stejdżów i moim zdaniem wygląda pięknie… a lakier w db+ stanie:D

MOIM zdaniem takie obklejanie to wiocha na potęgę ale to tylko moje zdanie mi się to kojazy z pojazdami typu szpachlibra z parapetem i pelno naklejek alpine itp

zreszta ten skuter idzie do zyda to po co mu naklejki mocy -20% do sprzedawalnosci

rozumiem o co Ci chodzi, ale moje Piaggio nie jest obklejone co 1 cm … ma raptem 3 czy tam 4 naklejki, tak żeby nie było takie łyse… Myślę że wygląda to zajebiście:)

białe fele ładnie wyglądaja przy tym niebieskim le bd j lakierował bo są poniszczone ale co gdzie i jak to jescze nie wiem

polakierowałem dzis pług teraz go tylko przepolrować

i wyplakowałem plastiki itp itd

Zaczyna wyglądać :wink:

zaczyna wyglądać ale za ciul mi się nie podoba ten brąz tutaj:/