MILkifaje RZiDa

Dywersant, 10+koszta przesyłki :stuck_out_tongue:

kalin309 napisał:

fajne buciki masz filipku xD

To rzid na filmie ma takie. On ma białe a ja granatowe. Są zajebiste bo ważą tyle co ten super-elo-customowy filtr powietrza i to OBA!


Żadna maszyna w życiu mi się tak nie udała jak ten HRR i oczywiście moja Apa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak chodzi pro elo filtr w hrr ;d po co wkładać kase w filtry polini jak tutaj można kupić za przystępna cenę pro elo customowy filtr :smiley: :lol:

No i był już ten first run ??? :evil:
I jak chodzi ten silnik z pro elo skutera jakim jest BETA ARK :smiley: :lol:

First runa nie było :-/ Ale odpalilim, flyp regulował gaźnik i chodzi super, gdyby nie to że w sprzęgle siędzą żółte sprężynki, nieznanej marki :evil: Jutro będziemy próbować wszystkimi możliwymi sposobami ściągnąć wyżej wymienione(a było już kilka prób), i założyć seryjne. Mam jeszcze problem z opóną tylnią, uchodzi z pindy powietrze, ale wymienimy wentyl, bo może ten skurwiel psuje sprawę. Kupiłem nową świece :smiley:

Filtr nie działa albo ja nie umiem go wyregulować. Jutro się z nim pobawie jeszcze a jak nie to opchne go dywersantowi za 10PLN. Bez filtra chodzi super, sprężynki ma żółte i zajebiście są twarde bo kiedyś próbowałem je zdjąć i nie szło. Jak znajde foty to wam pokaże w jakim stanie kupiłem ten silnik. Nie wierze do dnia dzisiejszego że to odpaliło.

EDIT: Znalazłem foto :mrgreen:










Dodam że wał, cylinder, zawór membranowy są nie zmieniane, wario, sprzęgło z dzwonem, magneto i koła napędu rozrusznika poleciało od silnika verticala którego okazyjnie nabyłem. I jeszcze znalazłem jedną fote i mi się na wspomnienia zebrało

:567: :567: :567: :567: :567: :567: :567: :567: :567: :567:

Ten silnik się komuś chyba bardzo podobał :smiley:

o i booster, jak jeszcze był ładny i nie w posiadaniu kata Siwego :D.

Najbardziej mnie zadziwia wał i zawór membranowy :shock: :shock: :shock:

Wał wygląda ok, ale że ten zawór na chodzie? :lol:

wał cały we rdzy to nie wiem czy jest ok xD
Nawet na pasku rdza jest xD
Ty żeś ten skuter chyba z rzeki wytargał, albo jak te powodzie były to go zalało xD

Zawór rozkręciłem wyczyściłem to blaszki były ok, przylegały dobrze do zaworu a ograniczniki są powyżerane przez rdze :mrgreen:. Wał tak samo, jest wyczyszczony szczotką na wiertarce, pytałem się kiedyś czy ten wał da rade to wrona napisał mi że nie :-P. Cylek miał czyszczone kanały bo była tam rdza, na gładzi też miał rdze ale przejechałem 2000 wodnym i chodzi :mrgreen: Pasek jest sadzony teraz od verticala bo ładniejszy ale na serio to silnik chyba dostaje przez niego dużych obrotów przy ruszaniu. Pasek w verticalu jest krótszy czy dłuższy od tego w horizontalu? Koleś silnik sprowadził z Belgii od chłopoczka co mu tir rozjechał BETE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Gościa bym ubił.
RudY, nic z tych rzeczy, alu się utleniało w znacznym stopniu bo koleś w Koszalinie mieszkał :-P.

FLYP001 napisał:

na gładzi też miał rdze ale przejechałem 2000 wodnym i chodzi :mrgreen:


HUehehehe u nas na wsi koleś sobie w Roxie robił szlif papierem ściernym :D
Oczywiście skutki sobie wyobraźcie :P

papier na trzonek od łopaty dawał ?

Przyjszedł stożek z racing-planet. Założyłem go, ale mam dyszę 70 i przy częściowo zaklejonym filtrze powietrza dostaje za dużo powietrza(paliwo wkręcone na maksa) i nie schodzi z obrotów. Jaką dysze byście proponowaliż Myślałem nad 80-85… W jebanym Tarnówku oczywiście nie kupie dyszy :evil:

Zajebiscie wygląda ten hrr, nie rob nic z lampa z tylu ani z przodu, zostaw seryjne :stuck_out_tongue:

A co do paska to takie same sa w horu jak i w vercie :smiley:

Wiecie czemu spaliny tego hrr śmiećrdzą tak samo jak jawy żużloweź

Bo to i to jest 2t :smiley:
Ale naprawdę fajne wygląda ten hrr.
Odmaluj kape przekładni oczywiście na czarno :smiley:

Ale spaliny w mojej apce śmiećrdzą/pachną inaczej. Wszystkie 2t które widziałem to mają inny zapach, a ten hrr jak bym mu metanol wlał do baku a wlana jest normalna mięszanka.

Robertus napisał:

Odmaluj kape przekładni oczywiście na czarno

Kapa jest od ktm’a ojca bo ząbki na półksiężycu się zjebały, ale kopniak będzie przyspawany a kapa wypolerowana. Jonek (czyt. RZiD) skończył już polerke zx’a ale tylko z widocznej strony, mówi że w zimie go konkretnie wypoleruje.

A może jest z jakiegoś innego oleju mieszanka zrobionaż? i dlatego też może mieć inny zapach