MILkifaje RZiDa

Olej ten sam co u mnie i w stunt psie

ZX świeci się jak stunt piesowi jajca xD, Jutro dam fotki, a na razie muszę obmyśleć patent, jak ma podejść końcówka z rieju do zx i jak zrobić kierunki z tyłu. Muszę se w końcu zamówić dyszę, bo huj a nie jazda i kupić części do stunt psiaka bo FLYP zaczyna stuntować na REXie :558:

zajebisty hrrr , w ogóle jak te śmiećtniki fajnie na gumę wchodzą , wczoraj latałem takim jeszcze nie do końca odblokowanym , to na minie to samo musi wchodzić na gumę

Wlasnie ze na minie chujowo bo kolo wylazi za dupe

no to jejku siadasz na końcu kanapy , ja się tylko trochę do tyłu przesuwałem , a na skaterze , to w ogóle , kody są wgrane…

Dobra, zrobiłem foty rodzinki zx’óf i wójka lasera.
ZX by jas/rzyd

ZX full poler&chrommed by flyp

Laser flypa in aprilia

Powiem tak chrom jest nie do podjebania ale rzyd niezłą kiche zrobił z tym zx’em. Widać rysy, prawie zdarty jest znaczek leovince i jest tylko jedna strona wypolerowana ale bez pasty, pasta nic nie daje przynajmniej w tym zx, w moim jak widać to co innego :mrgreen:.

Czym rzyd polerował tego zx,aż? Papierami i ręcznie??

  1. To jest mój topic i ja robie upy.
    2. Zx jest hujowy i się z tym zgadzam.
    3. Polerka kosztówała mnie 1,29 PLN, i 3 h roboty.
    4. Jak zrobie interes z Balem to zx idzie na sprzedaż. :sunglasses:

    [ Dodano: 31-08-2010, 18:07 ]
    Polerka ręczna.

    [ Dodano: 31-08-2010, 18:15 ]
    Tylko twoją końcówke dotknie się palcem i jest mleczna a na mojego zx można by było się i i tak będzie się świecił!

RZiD napisał:

3. Polerka kosztówała mnie 1,29 PLN


To co kupiłeś?? Jakimi papierami robiłeś polerkę? bo przecież nie najgorzej wygląda :D

Kupiłem papier wodny 2500 bo reszta była w domu, a i tak każdego zużyłem nie więcej niż 10 cm kwadratowych(Glass Paper, 100, 250, 400, 500, 640, 1000, 1500, 2000, 2500)

Dzięki rzid :smiley: ja teraz będę miał wydech to polerki lub małowania i chyba zrobię polerkę :stuck_out_tongue: (ale jeszcze się zobaczy) :smiley:

Co to za wydech?

next-r
jeszcze go nie mam ale na 99% będę go miał:P

Fajna polerka ale swiece ngk sa chujowe :573:

SiWy napisał:

ngk sa wacuś

polskie iskry lepsze?

SiWy napisał:

swiece ngk sa chujowe :573:



fajki też :D przez wakacje 3-4 mi się rozkurwiły.. a innych odstać nie szło

Nie wiem jakie sa Iskry ale ja jezdze na Denso i zajebiste te swiece, jak za duzo oleju wleje to i tak chodzi a na ngk zalewalo i chuj xD

To wy macie jakieś chujowe sklepy, gdzie sprzedają NGK z śmiećtniska :stuck_out_tongue: U siebie w skuterze na NGK jeździłem ponad 2 lata i zawsze był zajebiście :wink:

No tez zalezy jakie te NGK bo jak produkcji japonskiej to sa zajebiste a te nowe sa francuskie i sa zjebane

A ja mam Boscha i ch** ! SPAMERZY !!!