MILkifaje RZiDa

Siemka. zaprezentuje wam moje 2 kiłeje. Pierwszy przechodzi właśnie proces mineralizacji, drugi zaś jest w etapie składania z tego co zostało z pierwszego.

Kilka słów o pierwszym. Kupiłem go w zeszłym roku za małą sumkę lecz bez papierów. Niedługo potem zakupiłem ramę od pewnego Stuntera z Pińczowa. Tej zimy wszystko przeżuciłem z ramy na ramę.

Następnie kupiłem silnik z Bety Ark.

Rozkręciłem go do części pierwszych i na dzień dzisiejszy jest gotowy do wsadzenia w ramę.


Przy okazji kupiłem widelec Paioli i felgi booster 12".

Dziś keeway ma rozkręcony tył i wyciągnięty silnik, muszę teraz zakupić kołyskę i tulejki gumowo-metalowe, gdyż mocowanie z silnika chińskiego nie pasuje do horizontala


Tyle jeśli chodzi o keewaya pierwszego.
Teraz skupię się nad kiłejem do stuntu. Jego historia zaczeła się wczoraj :mrgreen:. Zacząłem składać do kupy części które zostały po keewayu 12". Będzie w nim siędział seryjny silnik chiński 2T z wiadomo czego :stuck_out_tongue: . Do silnika brakuje mi tylko iskrownika i gaźnika, gdyż te poszły do drugiego projektu. Iskrownik spróbuję wziąść z pocket bike, a gaźnik będe musiał chyba kupić.

Przyznam szczerze że ja się trochę pogłóbiłem co z czym jak i gdzie :stuck_out_tongue:
A te tulejki to chodzi ci o te do wahacza silnikaż i gdzie będziesz je kupował?
A co do skutera pierwszego to kup se kiere bmx albo załóż plastaki bo tak teraz to coś nie teges to wygląda.

RZiD napisał:

od pewnego Stuntera z Pińczowa


:lol:


Fajnie, fajnie, że chce Ci się robić :D

Jedyne co mogę Ci życzyć to powodzenia :smiley:

jak zrobisz takiego jak SiWy to szacun, a jak go potem sprzedasz na części to pojadę do Ciebie i Ci osobiście wpierdzielę :smiley:

Powodzenia w pracach ;).

stunter z Pińczowa xd haha :smiley:

RZiD napisał:

a gaźnik będe musiał chyba kupić.


To się dobrze składa :slight_smile: seria i gaź 17,5 i miód do stuntu :slight_smile:

No widzę że braciszek się zarejestrował i zrobił topic o chinolach. Stunter z Pińczowa przywiózł rame od hrr i zabrał boostera. Właściwie w wypowiedzi brata powinno pisać zrobiliśmy a nie zrobiłem ale mniejsza o to. Teraz prace będą posówać (bez skojażeń!) się wolniej bo dziś ojciec kupił sobie typhoona i muszę go rozebrać i naprawić a poza tym praca do 16. Jutro może ta sięrotka włoży silnik w stunt rame, magneto i cewke z pocketa dziś przywieźliśmy więc jutro update. Tu macie linki na bikepics od początku: HRR 12" i HRR STUNT!

wiktor24 napisał:

RZiD napisał:

od pewnego Stuntera z Pińczowa


:lol:



RudY napisał:


stunter z Pińczowa xd haha :D




Coś wam się nie podobać xDD


A hrr 12" zapowiada się fajny.

a to była jakaś wymiana za ramę od HRR za Booster’a :P?

kasa + rama za boostera :stuck_out_tongue:

papiery miały iść do innego moto ale trafił się tanio hrr bez papiera, a papiery leżą w domu więc czemu nietą A boostera to mi strasznie szkoda :mrgreen: :mrgreen:

Nie no jak to jest rama od SiWego to życzę powodzenia w składaniu. Bóg wie co SiWy robił z tą ramą. :smiley:

No przecie zlozony jest ten z moja ramą :smiley:

I pewnie będzie robił dwa ślady xD :smiley:
FLYP001, Jak ci szkoda bosstera to lepiej żebyś nie wiedział co on teraz przeżywa…

Robertus, niestety muszę patrzeć na to co się z nim dzieje :mrgreen:. A do ramy od Siwego musiałem przyspawać uszy od mocowania nadkola i z przodu od mocowania schowka bo było poklepane, a tak to rama dobra jest, 2 śladów nie robi. Nie wiem dlaczego na każdym forum wszyscy poruszają kwestie ramy. Jak by była cięta, spawana, cięta, spawana itd. :mrgreen: Nie mogę tylko przeżyć tego że w boosterze obszyłem kanape a SiWy i tak dał nowe poszycie. Byłbym 50 w przód ale mówi się trudno.

Ale to z szachownicą jest na tamtym obszyciu :stuck_out_tongue: Jak mi się znudzi szachownica to mam tamto :smiley: Ale koniec juz gadania o boosterze :stuck_out_tongue:

Dziś do południa wrzuciłem silnik do stunt psa( bez pomocy największego tunera na wsi, FLYP001 :mrgreen: ). Po południu może jeszcze coś porobimy; mam już silnik od pocketa a więc BÊDZIEMY :564: działać :mrgreen:

FOTO:






Jeep ! Tam jakaś malaga, zip czy coś, jeszcze jakiś, 2 hrry … Wam to się chyba nudzi ;p

Na 4zdjęciu po prawj stronie w garażu to jakieś Benelli czy malagaż

Na 4 zdjęciu kolejno od lewej: typhon, sr flypa i KTM GO 50.