MILkifaje RZiDa

A będziesz robil stelaz ? :stuck_out_tongue:

No oczywiście, jestem żółtodziobem w temacie stuntu, a więc stelarz chyba będzie niezbędny :stuck_out_tongue:

Ja to bym se właśnie na razie stelaż darował …

Nom :mrgreen: Po południu nic mi się nie chciało robić, poza tym kosiłem trave i włożyłem tylko do stunt padła kufer, kanape, zacisk i manetki Domino od FLYP001 :mrgreen:. Dziś odbył się pierwszy first run :mrgreen: z górki :-D. Wrażenia nieziemskie, jakbym leciał odżutowcem :mrgreen: Co do planów to muszę dokupić brakujące części, zmieńił się nieco plan, nie wżucam zapłonu od pocketa ale kupię zapłon od keewaya, cewke i moduł. Sądzę że iskra powinna być…?


Ogarnij ortografię, bo aż serce boli na widok kaleczenia polskiej mowy.

Spoko mam dysgrafie i dysortografie i proszę o wyrozumiałość :mrgreen: ale staram się pisać poprawnie

Wie ktoś jak wygląda elektryka w hrr? Bo sądze że umiećjętne podpięcie zapłonu, cewki i modułu da iskre. I jeszcze jak jestem w temacie o zapłonach to w hrr z horizontalem musi być zapłon yamahy czy może być ducatiż Bo widzę że w zapłonie od milkiłeja impulsator jest na zewnątrz, tak jak w zapłonach yamaha a ducati ma w środku. Teraz czekamy na części, lista zrobiona i jutro sięrotka ma zamówić.

Ty miałeś jakieś hamulce, jak robiłeś ten first run?! Bo nie widziałem :stuck_out_tongue:

Chyba kupie sobie jakiegoś hrr, najlepiej bez plastików :stuck_out_tongue:


P.S. wszędzie dziś słyszę, że ludzie na około koszą trawę! Co to jakieś święto trawy dzisiają! xD

Nie da się ducati podlaczyc do kilejowej elektryki, trzeba przerabiac wszystko

Ja dziś widziałem 2 osoby które kosiły trawę.

tyle piźdźków mieć, fajna sprawa.

a u mnie na wsi co tydzień sąsiad trawe kosi…
w każdą sobote już od 2 miesięcy zapierdala z kosiarką prawie cały dzień. -.-

Mafioz napisał:

w każdą sobote już od 2 miesięcy zapierdala z kosiarką prawie cały dzień. -.-



Też to mam... xD niestety nie zawsze w jeden dzień się uwinę ze wszystkim, bo trawy w uj :P

Taki mały OT :P

Pogoda była ładna, i trzeba było skosić. Hamulce miałem, a właściwie przedni :smiley: , bo tylnego na razie nie założyłem. Dzisiaj coś może zamówię do sqtów, bo sprzedałem tecnigasa. Możliwe że dziś będzie nowa maszynka w garażu :evil:

UP!
Stunt milkiłej zrobiony. Wczoraj zrobiłem schemat elektryki który możecie podziwiać niżej. Dziś kupiłem kabelki, piny i zrobiłem instalacje, zagościł nowy zbiornik paliwa tj. seryjny zbiornik na olej :mrgreen: przykręcony za pomocą tego co widać na focie. Założyliśmy gaźnik 17,5 z typhoona starego ale waha się lała z komory pływakowej (już wiem o co kaman- tylko wymienić zaworek iglicowy) więc powrót do seryjnej 14. Wydech jest strasznie nisko i jak przejeżdżam przez progi to się obciera. Wykastrowałem wczoraj przełączniki z przełączników :mrgreen: bo to ma być full stunt. W poniedziałek z rzidkiem myślimy nad stelmanem i pseudo crashach, jak wszystko będzie ok to rozbieramy ucinamy to co niepotrzebne i malujemy na oczojebny żółty fluo :mrgreen:. Dziś może ta sięrotka dokona transakcji na części i będziemy składać hrr na 12. To tyle, lepiej oglądać niż pisać :stuck_out_tongue:












Bo tu nie ma miejsca na fuszerke :mrgreen:

Cała insalacja od podstaw robiona ? :slight_smile:

Jaki żółty fluo??? Rama pójdzie w ognisty róż :mrgreen: chyba. 2nd run odbył się. Na koło nie próbowałem stawiać gdyż mamusia powiedziała że mam dwa koła, żeby jeździć na 2 kołach :mrgreen: W poniedziałek zacznie się stunt. Chyba nawet dam się przejechać flypowi bo tyle patentów wymyślił… :smiley:

A części dzisiaj nie zamówię bo drogo gość ceni! :evil:

Ta instalacja made by FLYP001 od podstaw :mrgreen:

SiWy napisał:

Cała insalacja od podstaw robiona ?

Tam jest zapłon, regulator napięcia, cewka i moduł z seryji a reszte ja robiłem. W książeczce serwisowej jest schemat instalacji ale do oryginalnego minarelli. I myślałem że zrobie z książeczki a tak to patrzyłem na końcówki kabli jakie mają kolorki i gitez. Żaden kabel się nie powtarza więc prosta sprawa. Jeszcze tylko kupić przełączniczek podpiąć i będzie dobrze bo teraz albo fajka albo otwierać kufer i wyciągnąć kabel żeby zgasić.

RZiD napisał:

Jaki żółty fluo??? Rama pójdzie w ognisty róż

Chyba cie poj***** dziewczynko. Ma być żółty fluo tak jak na początku było mówione. Już na tym jeździłem no i nie głupio, taki lekki.

RZiD napisał:

bo tyle patentów wymyślił...

wszystkie w tym i hrr 12"...

E no FLYP001, prze byk jaki schemat zrobił ;D tylko pogratulować. Mówię naprawdę. Nawet na planach instalacji jest odcisk jakiegoś halówka ale jest git :wink:

Robertus napisał:

prze byk jaki schemat zrobił

Każdy by taki schemacik pyknął bo tu nie ma filozofii.

Robertus napisał:

odcisk jakiegoś halówka

To leżało cały czas na glebie i ten dekiel oczywiście na tym stanął. On chyba nie widzi dobrze bo po poduszkach do siędzenia też stąpa :evil:
Mam jeszcze sekend ran nagrany ale nie chce mi się wrzucać na neta, może jutro.

Pisaliście, że musicie se dokupić tuleje gumowo-metalowe do wahacza silnika minarelli.
Ja też muszę se kupić jedną taką tuleje bo mam w wacuś wyjechaną :evil:
Ino właśnie nie wiem jakie są rozmiary tych tulei bo niechce mi się na darmo silnika wyciągać :stuck_out_tongue:
Wiecie jakie są wymiary takich tuleiż? Będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi napisze jakie są wymiary tych tuleji do minarelki horizontal. :wink: