MILkifaje RZiDa

W minarelli są łożyska a w chinolach te tuleje. Jak rzidek zakupi te tulejki a kiedyś musi to ci zmierzę :stuck_out_tongue:

Dzisiaj próbowałem stuntować, chwile pojeździłem, ale znowu mamusia mi powiedziała, że mam dwa koła żeby jeździć na dwóch kołach :-/ Nie wiem jak wytłumaczyć, że to jest motor do STUNTU. Chyba będę jeździł jak będzie w pracy :stuck_out_tongue: Jutro powinien być stelarz, ale na razie czekam na spawacza.

EDIT:

Jaki stelaż zrobić: przyspawany czy przykręcany?

Stelaż oczywiście ze przykręcany tylko na mocne śruby.

Żeby nie było, że nic nie robię to zrobie up :stuck_out_tongue:
Śmigałem trochę na kole ale mój coach powiedział żeby se rolki lżejsze wziąść. Zapodałem roleczki 3.5, na koło idzie sam :mrgreen:. Rozkręciłem całego sqta i wykastrowałem go z nieurzytków przy ramie i kierownicy. Dziś poleciał podkład i lakier FLUO GELB :mrgreen: Skręciłem całego i się kapnołem że uciołem miejsce na podnużke :573: No i wacuś :-D. Zrobiłem jeszcze jeden patent; Twist Controll. Powiem, że na przyspieszenie nie nażekam :mrgreen:. Przy okazji gleby skrzywiłem tarcze :573: No to ściągnąłem zacisk i klame i jest git :-D. Jeździłem już trochę na kole po malowaniu ale FLYP sapie, żeby nie jeździć, tylko poczekać na stelaż :569: Jutro powinien być stelaż.

FOTO:


Twist Controll



Podkład i baza, niestety podkładu zabrakło i ,usiałem dokupić drugi, inny odcień i efekt końcowy wyszedł na łaciato :cry:





FLYP jak się obija :smiley:



Fajoski lakierek :smiley:

Kolor naprawdę zajefajny :smiley: :smiley: :smiley:

RudY napisał:

Fajoski lakierek

tylko na fotach...

RZiD napisał:

Rozkręciłem


RZiD napisał:

wykastrowałem


RZiD napisał:

Skręciłem


RZiD napisał:

kapnołem że uciołem


RZiD napisał:

Zrobiłem


Nie denerwuj dziecko :!: :!: :!: I naucz się pisać po Polsku
Jutro muszę wymyślić patent na nierysowanie się kapy i wydechu. Obczajam ze starym nowy wydech hand made, podobny do tego. Jutro może będzie stelaż.
RZiD, dług rośnie...

Nooo kurde takei kolory to ja lubię :!: Zarąbisty ! :wink:
kurde a to on tak będzie wyglądał ? taki jak by rower z silnikiem :smiley:

Mi to przypomina hulajnogę z wielkim siedzeniem :slight_smile: ;D

Adverion napisał:

taki jak by rower z silnikiem :-D


Robertus napisał:

Mi to przypomina hulajnogę z wielkim siedzeniem :) ;D


I dobrze ! Tak ma być ! Stunt sooka na pełnej kur**ie :P

Ja tu widzę podłoge z blachy ryflowanej xD

Będzie podłoga, ale wszystko po kolei :mrgreen:. Dziś już raczej na pewno nie będzie stelaża, dopiero po niedzieli. Stunt idzie pełną parą ale dziś mi pękły odciski i wacuś :-/

Odciski lol :smiley: Na rękach ? Je się samemu rwie, targa, szarpie i bawi nimi a nie czeka aż pękną :d

Jutro jedziemy do coach’a “Wściekłego” na CPN i będziemy myśleć o stelmanie. Pare fotek się walnie z jazdy rzida i kołcza. :stuck_out_tongue:

Je się samemu rwie, targa, szarpie i bawi nimi a nie czeka aż pękną :d


Ja tak samo i to do słowie :P Na dodatek je gryzę :D :P

Dzięki za przepis, dziś skonsumuję odciski na kolację :smiley:

ja tam mam odciski na nogach ale jeszcze nie próbowałem ich gryźć i chyba nie spróbuje bo coś mi się zdaje że nie dosięgnę

Robertus napisał:

Na dodatek je gryzę :D :P


O toto ... wygryzać odciski :) To jest to :P

BALU napisał:

ja tam mam odciski na nogach


Nie przsadzajmy :}

Jakim cudem odciski na nogach?!

Wy chyba musicie przez miesiąc nic nie robić, a potem jednego dnia napieprzać, ze wam się odciski robią :stuck_out_tongue:

Jak się bez rękawic jeździ, to normalne, że są odciski na dłoniach.

Ale jak można mieć odciski na nogach?!

Ale jak można mieć odciski na nogach?!


To jest już tajemnica lasu ;)
I tylko balu wie coś o tym :P