MILkifaje RZiDa

ja sam nie wiem coś pi,er,doliłem

BALU napisał:

coś mi się zdaje że nie dosięgnę

Dosięgniesz spokojnie ;-) . Jak sięrota wróci z kościółka jedziemy na stacje z aparatem do kołcza i będzie mała sesyja. Co do zweite HRR to nie wiem kiedy on kupi te części, miał już dobrą oferte to się zwyklinali przez GG, trzeba szukać ale ludzie mają za przeproszeniem gówno a myślą że nie wiadomo co i chcą za to cińszko zarobione piniądze :mrgreen:

ludzie mają za przeproszeniem gówno a myślą że nie wiadomo co i chcą za to cińszko zarobione piniądze :mrgreen:


Święta racja!! Dobrze gadasz!


A masz już wymiary tych tulei do wahacza silnika w minach hor.??

Nie ma fot.
Nie ma wymiarów.
Musze kupić coś do stuntu.

Jutro zadzwonie o części i jak będą tanio to biore a co za tym idzie projekt ruszy :sunglasses:

[ Dodano: 22-07-2010, 16:34 ]
Wczoraj wieczorem kupiłem se żółwia, identyczny jak tutaj tyle że za 50 PLN nowy :mrgreen:. Co do części to pisałem do SiWego ale jeszcze nic mi nie odpisał.

Części zamówione, czekamy aż przyjdą do tego będzie gaźnik 17,5 Dellorto, moduł odblokowany. Małolat się nie wypłaci :stuck_out_tongue:

RZiD pisz do sifego na pw na forum bo on na gg ma wyłączone wiadomości od nieznajomych

Pisał i Jakub nie posiada części. KupiŁ żyd od szweda z mielocha a subframe od kolesia z allegro. Za te paki też ja będe musiał zapłacić :evil: bo dziecku wystarczy tylko na zółwia

Poczekajmy do wypłaty synek :mrgreen:

Wy w domu też ze sobą gadacie czy tylko tu ? :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Wy w domu też ze sobą gadacie czy tylko tu ?

Jak ten debil któregoś dnia chciał regulować zawory i zapłon w 2T. On nie ma pojęcia o niczym. Nawet wariator jak odkręcił to nie umiał poskładać. Albo dobra była też akcja jak na innym forum koleś pytał czym zedrzeć lakier z plastików w chinolu. Napisał mu żeby użył skansola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , bo kilka dni wcześniej pokazałem mu że tym się zdziera lakier z kapy i się paprał. Koleś z pretensjami że mu plastiki potopiło, będzie żyd to napisze wam co konkretnie napisał :mrgreen:

FLYP001 napisał:

Koleś z pretensjami że mu plastiki potopiło



:573: :lol:

Hahahahah XD
Hhhhahah nie no miazga :smiley:

Z zaworami dawno i nie prawda :smiley: Gość ze scansollem miał robić ale nie zrobił tego, to flyp se reszte dośpiewał :stuck_out_tongue: A z wariatorem to niegdyś borykałem się z problemami z nałożeniem paska ale już sam to robie bez pomocy największego autorytetu na wsi… :stuck_out_tongue: A co do tematu to poszukam filmiku o stuncie według flypa :smiley:

xD nie mogę :stuck_out_tongue:
Już żyda nie będę słuchał :stuck_out_tongue:

Ej teraz jak wbiłem na to forum to stwierdzam, że ze skansolem to się flypowi przyśniło, bo ja nic mu nie pisałem :shock:

RZiD, winny się tłumaczy.

Dobra cicho siędzieć już bo widzę cały czas macie jakieś wonty, załatwcie to poza forum :smiley:

coś mi się zdaje że ten co się uważa za “mistrza wsi” ma tylko dobrze gadane ^^ a z robotą to nie za bardzo :slight_smile:

JacoPL, ok, od dnia w którym przyjdą części nie robie w tym nic przez tydzień i zobaczymy co się będzie dziać w hrr :mrgreen:

JacoPL napisał:

“mistrza wsi”

to żyd tak mówi, ja się nie podniecam że wiem coś o skuterach ale on to tragedia.
Koniec OT i huj. To jest temat o hurricanie a nie o żydach