MILkifaje RZiDa

Patrzyłem na allegro, ale SiWy już do mnie pisał, że może znajdzie kruciec :smiley:

Pies żydowi ojszczał końcówke siędzenia bo leżało na ziemi :mrgreen: :mrgreen:. Wczoraj zamontowaliśmy bak w schowku i miejsce na accu. Z ostatnich nabytków żyda to oponka i zx bez końcówki będą w następnym tygodniu :stuck_out_tongue:

ja mam do opchnięcia końcówkę zx

BALU ile za nią kceszł I daj mi foty na pw bo ja też mam zx’a bez końcówy :stuck_out_tongue:

Mam kiere z suzuki GS 1100 :smiley:

Jutro może przyjdzie króciec od SiFego. Ogólnie to jutro sporo części ma nam donosiciel przynieść :stuck_out_tongue:

pff… trzeba był odo mnie napisać sprzedał bym ci kierownicę od taczek :stuck_out_tongue:
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z ta kierownicą, czy nie będzie ona śmiesznie wielka ? :smiley: chyba ze ją przytniesz :stuck_out_tongue:

Z rana donosiciel przywiózł wydech i króciec

Opona założona na koło

Zacząłem czyścić wydech, ale na 3 stożkach są takie wżery, że wymiękam :-/

Po za tym razem z FLYPem wrzuciłem silnik do ramy.

Po długim czasie pierdolenia się z iskrą udało się nam go odpalić :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Jeszcze zjebałem półksiężyc, a konkretniej to ząbki przy mocowaniu z kopką :-/
Później zażuciłem papier ścierny na wiertare i kontynuowałem prace z wydechem.
O godzinie 20 wydech wyglądał tak:

Jutro kontynuacja prac nad wydechem, skręcimy cały skuter i poźniej się zobaczy :stuck_out_tongue:
Komentować :569:

Za ile wyczasnołeś taki wydech?? :lol: :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 20-08-2010, 21:45 ]
Ps: post 500 :smiley:

Czemu założyłeś oponę jeżeli chcesz małować felgę na biało?? Nie musiałbyś obklejać :mrgreen:

Odpalilim keewaya, chodzi dobrze. Cały już jest skręcony, pozostao go troszeczke dopieścić wizualnie. First Run nie odbył się, ze względu na brak filtra powietrza :-/ Chwile pomyśleliśmy, i samodzielnie zrobiliśmy super customowy filtr powietrza :smiley: Filmik z prac:http://www.bikemovies.com/movie/013462/
FOTY:



:569: KOMENTOWAÆ :569:

Filtr jest zajebisty tylko musimy poczekać do jutra aż TYTAN zaschnie :mrgreen: Schnie aż 2mm w ciągu doby :mrgreen:. Tak to zostaje odpalić i przejechać się. W najbliższej przyszłości muszę wykminić patent na kierunki w lampie, uwalić kiere i założyć od gs. Prawdopodobnie kiera i pokrywa wiatraka polecą w carbon.

no ładnie wygląda, szczególnie mnie urzekła pierwsza fota :). Tylko coś z tylną lampą zrób ;D… A właśnie czemu tłumik seryjny założony?

To jest wydech z KTM GO 50 tatusia :smiley: , bo zx strasznie głośno chodził, a na razie trzeba pojeździć delikatniej.

A co do lampy, to coś ci nie pasuje :?: :mrgreen: Jutro zaczynamy custom.

Kto jest głównym aktorem na filmiku ? Flyp ? ;p

Nie, ja :stuck_out_tongue:

Filmik zajebisty :smiley:
Jutro zróbcie First runa :smiley:

RudY napisał:

Kto jest głównym aktorem na filmiku ? Flyp ? ;p


No chyba jest napisane że w roli głównej: RZiD" niedouku :P

fajne buciki masz filipku xD

jestem pełen podziwu co zeobiliście z tego hhr, wielki szacun odemnie ze macie na to ochote i nie szkoda wam kasy

Damianho napisał:

No chyba jest napisane że w roli głównej: RZiD" niedouku :P


Ojtam pierw napisałem posta później zobaczyłem do końca :D

Zacny film :lol: To po ile taki filtr?