MILkifaje RZiDa

o ile mi wiadomo to hrr mają trochę inne silniki od reszty keefai :stuck_out_tongue: np.
U kolegi ten twój cylinder Mafioz, pasował bez problemu ale znowu już wydech nie pasował tak że na jednej śrubie przy mocowaniu się trzyma, po kombinowaniu tak się go tylko dało zamontować :stuck_out_tongue:

No bo hrr mają krótki blok, i jak założyłem kruciec i gaźnik z miny to subframe blokowało. Ja od początku chciałem spawać kruciec bo dla kogoś kto jest obeznany to nie problem ale oczywiście tatuś powiedział coś takiego: " To jest dolot!!! Chłopie!!! To musi byś wszystko dokładnie wymierzone!!! Wiesz co to znaczy zrobić z tego cokolwiek!!!???". Kupił Jaś dwa tygodnie temu części i ich nie widać. Wpłacone w poprzedni poniedziałek (dzień po kupnie na allegro) jeszcze koleś leciał w huja że wpłaty nie ma, a jak się znalazła to napisał że wysłał w tą środe. Ucze się chamstwa codziennie :evil:.

A jak wysłał? Kurierem, czy pocztą? Jak kurierem, to powinien podać numer identyfikacyjny paczki(bo na pewno go ma), to znaleźlibyście ją, gdzie ona obecnie jest. Jak pocztą wysłał to powinna iść nie dłużej, jak 5 dni roboczych(max 2 tygodnie normalne) :wink:

Wysłał pocztą, ale zjeb wyrzucił dowód nadania :-x

chyba Cię w chuja zrobił i wcale nie wysłał ;/… Zgłaszaj na allegro!!

Dałem mu czas do wtorku, jak nie dojdzie to ma przesrane.

Strach się bać po prostu :smiley: Jak przesrane to wyślij Waskiego on ma wczucie :smiley:
Huhu nie no to nie są żarty :confused:

Strach się bać po prostu :D Jak przesrane to wyślij Waskiego on ma wczucie :D


Hahahahaha rozwaliłeś mnie tym :D:D:D buhahaha jeszcze się śmiećje.

Ja ostatnio kupiłem stopkę boczną do skutera to gościu tak kręcił, kręcił że po miesiącu dzwonienia, pisania, straszenia policją, Oddał mi kasę :-/

aa bo Wy to kupować nie umiecie oO ja już na allegro… zaraz sprawdze żeby nie było…
171 przedmiotów kupiłem 12 sprzedałem i ani razu nie było problemu z wysyłką zapłatą czy czymkolwiek -.-
kupujecie u jakiśch debili co mają po 50 negatywów to macie xD

RudY, Jak nie przyjdą części to jedziemy na górke po Alfa a potem do Szczecina po pana Krzysztofa Jarzynę. Wąski jest tepeściak, i jego mafia też.
Mafioz, to jest szwedo22 z forum mielocha, ma 30 komentarzy i 1 negatywa bo przesyłki nie odebrał. Tak jak żyd pisał że czekamy do wtorku a potem jarzyna, alf, psy i allegro.

Ja mu tam dam popalic za to!!!

Waski napisał:

Ja mu tam dam popalic za to!!!



Chciałeś powiedzieć chyba, że się posra ;)

Wątpię, że dojdzie...

No to óP.

Biada tym, którzy zwątpili :wink: Dzisiaj z rana, siędząc na ławce przed domem, zajeżdża, jak co dzień wóz listonosza :sunglasses:

Wyciąga takie cuś :mrgreen:
No to co się bete, otwieram.


Doszedł jeszcze gaźnik Dellorto PHBN 17,5, który leci do stunt suki, w ramach równouprawnienia. Dzisiaj założyłem tylko iskrownik i magneto. Jutro z rana w PKS i po kruciec do miasta 8-). Jutro zaczynamy składać to gówno do kupy :mrgreen: Pojawił się nowy koncept, na malowanie felg, będą białe.

Po kiego siedzenie kupiłeś?? i do tego kufer z dziurą??

A z kąd wezmę siedzenie i kufer, jak oryginalny poszedł do stunt psaż :roll: A dziura to w sensie, żeby był bak w schowku i już koleś wyciął.

Kijowo to wyciął :stuck_out_tongue:


Niezawodne niebieskie worki na śmieci i taśma opakowaniowa :smiley: Uwielbiam xD

Dywersant napisał:

Kijowo to wyciął :P


Kto by na to patrzył ? :P

Powodem opóźnień w pracy jest to, że w “żydowskim mieście”-jak powiadają starożytni indianie, nie ma ani jednego króćca :evil: Sam smuggler krzyknął 50 za króciec + 20 za gumę łączącą gaźnik z króćcem :shock: W związku z tym pilnie kupię króciec i gumę, masz- pisz :wink: Jeśli nic nie znajdę będziemy spawać…

Szukasz króćcałą na Allegro tego pełno http://allegro.pl/listing.php/search?string=minarelli+Krociec&from_showcat=1&category=19053&description=1&from_showcat=1&sg=0&change_view=1
Wystarczy poszukać -,-

http://allegro.pl/item1179956458_krociec_ssania_kolektor_hurricane_uklad_paliwowy.html tu masz tanio chyba :smiley:

[ Dodano: 14-08-2010, 23:18 ]
http://allegro.pl/item1181189103_lacznik_guma_krociec_gaznika_skutery_2t_zip_keeway.html to plus to http://allegro.pl/item1172967850_krociec_kolanko_gaznika_2t_keeway_zipp_kingway_cpi.html o to chodzi chyba :smiley: