MILkifaje RZiDa

RZiD napisał:

Dziś po raz pierwszy matematyka przydała mi się w praktyce :mrgreen:


Mi się przedaje codzienie jak licze po gorsze w portfeluz zebny na piwo starczyło xD

karp napisał:

Mi się przedaje codzienie jak licze po gorsze w portfeluz zebny na piwo starczyło xD


haha mam to samo :D
I to tylko do tego się matematyka przydaje :P

No robertus zabłysłeś - picie piwa w wieku 16 lat nie jest niczym fajnym :564:

PeZeT napisał:

picie piwa w wieku 16 lat nie jest niczym fajnym :564:


Może dla ciebie :D
W sumie ty i tak się nie znasz :D

Ja tam czasem lubie na piwko z kumplami.
Piwko lubie i nie widzę w tym nic złego, ale zwykłą wódkę jakoś mniej, to takie picie żeby się najebać a potem nic się nie pamięta łeb napierdala po sylwestrze mam dość tego, wole strzelić parę piwek i pogadać z kumplami ;D Tyle, że na piwko zawsze jakaś piąteczka się znajdzie, staram się zawsze mieć w portfelu z 50zł i trzymam dopóki już muszę wydać bo coś tam xD Nie umiecie zarządzać kasą skoro ciągle Wam brakuje hahah xD Żarcik :smiley:

Oczywiście mowa o piciu piwka z kumplami, tak dla polepszenia humorku :slight_smile:
Bo takie picie samemu w ukryciu to już lekka przesada :stuck_out_tongue:

A kasę to u mnie na parę piwek też się znajdzie zawsze tylko że w portfelu mam jakieś siano drobne i trzeba wcześniej obliczyć na ile starczy :stuck_out_tongue:
Bo już trochę grubsza kasa to na bene wydaję lub składam na coś xD

[ Dodano: 05-08-2010, 16:39 ]
Mały offtop się robi, ale PiFFko to bardzo ważna sprawa do obgadania :smiley:

może i picie samemu w barze albo na lawce to przesada ale strzelic browara przed kompem jak się szuka czegoś to ujdzie :slight_smile: Ja tak lubie, tzn lubiłem bo od marca nie wypiłem ani łyka z powodu obietnicy ;(
ale co tam bez browara da się żyć ! :smiley:

Tylko, że ty masz 19lat, a my po 16 :stuck_out_tongue:

Piwo jest niedobre! :stuck_out_tongue: Najlepsza jest szklanka wódki! :smiley: Dla wytrawniejszych proponuję popróbować nalewek, miodów pitnych i whisky, bo są pyszne :smiley:

I wcale nie musi pić do najebania :wink: Chyba, że nie umiecie pić z głową :stuck_out_tongue:


A wracając do tematu Hrr, to ile może kosztować taki Hrr w stanie jeżdżącym(może też być zatarty, bez plastików) z papieramiż Bo bym kupił :stuck_out_tongue:

Sądzę, że musiał byś wyłożyć z 1000 PLN…


P.S. A co dywer będziesz robił stunt project czy może swap?? :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

miodów pitnych


Oo nie już nigdy w życiu! (łeb boli jak wacuś). Najwyżej troszeczkę dla spróbowania

RZiD napisał:

P.S. A co dywer będziesz robił stunt project czy może swap??



Chcę zrobić coś do dzikiego polatania w mieście :D Taki maksymalnie odchudzony skuter a'la Zoomer :D

Dywersant napisał:

Chcę zrobić coś do dzikiego polatania w mieście Taki maksymalnie odchudzony skuter a'la Zoomer

Bierz odemnie rexia, załatwisz sobie papiery od chinola, przebijesz nr. ramy i jazda na legalu.

Pytanie do doświadczonych swapowców:
Czy króciec z keewaya podejdzie do mina horizontal?

Nieffiem :stuck_out_tongue:

JEŻELI POMOGŁEM DAJ POMÓGŁ :smiley:


A tak na serio to popatrz jaki rozstaw mają dziury do mocowania króćca w keewayu a jaki rozstaw w minie…

Ps: Przepraszam że ci odpowiedziałem chociaż pytanie nie było do mnie ponieważ jeszcze nie zrobiłem żadnego swapa :roll: :oops:

pasuje bo to jest ten sam króciec ;p

Nie są takie same,(w keewayu jest dłuższy i idzie w stronę koła, a w minie jest krótki i idzie w drugą stronę)chodzi mi o podstawę króćca, bo wydaje mi się, że są identyczne. Jutro wyciągnę z stunt psa i zobacze. Co sądzicie o spawanym króćcu? FLYP nie ma zastrzeżeń, ale ja nie popieram pomysłu…

z hrr pasuje kruciec do minarelli, siwy nawet tak przez jakis czas jezdzil, co do spawanego krucca to tez niemam zastrzezen, siwy równiez na spawanym jezdzil :lol: :lol: :mrgreen: :sunglasses:

OK, będziemy spawać, albo zakupię :sunglasses:

RZiD napisał:

Nie są takie same,(w keewayu jest dłuższy i idzie w stronę koła,


No to chyba tylko w hrr bo w focusię miałęm króciec i zawór membranowy od minarelli i identytczny króciec był. w hrr podstawa pasować będzie tylko reszta mniej xD