MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Kocham aeroxy, i ten jak każdy jest ładny, ale jeszcze dużo mu brakuje, tak wiec życzę powodzenia :wink:

wiesz on jest caly czas w trakcie tuningu :slight_smile: :mrgreen: :slight_smile: :smiley:

Nitro Naked, jaki będzie kolejne zamówienie?

nie wiem muszę pomyslec ;p

filipek szykuje jakąś grubszą niespodzianke :!: :!: :!:

juz za tydzien nowe zamowienie :slight_smile: :smiley:

[ Dodano: 2008-10-26, 19:15 ]
Powoli juz muszę myslec nad częściami z mechaniki ;] ale tro juz wszystkie na raz kupie :slight_smile: :mrgreen:

kiedy up

w piatek lub sobote :slight_smile: :mrgreen:

piątek i nic się nie dzieje???

no poczekaj.

sorry juto nie kupie bo jest swieto i sklep jest zamkiety ;/ zamowienie w poniedzialek będzie

A co takiego kupujeszł? :stuck_out_tongue:

niespodziankaż!?!?

będzie w tym tygodniu nie zdazylem do sklepy dzis szkola :confused:

[ Dodano: 2008-11-09, 20:36 ]
sorry ze tak dlugo czekacie ale myslalem nad silnikiem co i jak JUZ NIE DLUGO POMPA WODY SSP CHROM :smiley:

[ Dodano: 2008-11-11, 13:32 ]
Mysle zeby cos wsadzic ponad 20 PS ale jak będzie pewne na 100% to zmieńie moje plany na stronie 1. :slight_smile: :slight_smile:

wsadzaj te 20 PS i fahren na Bułgarską!!! :evil:

Evo??? :lol: :lol: Ja chce cie widziec na rozpoczeciu sezonu pod stadionem!!! będzieszł :sunglasses:

wiadomico że Shaq będzie oczywiście razem zemną :smiley: . Filip kiedy będzie zamówionko???

Ziomki, zgadamy się i będziemy latać ze sobą na rozpoczęciu? :sunglasses:

kazdy kto ma kase moze sobie kupić i wstawic części evo … i wcale nie jest powiedziane ze jeśli kupisz np PRII ktore z tego co dobrze pamietam osiaga 21 koni bez przerobek … ty moze wyciagniesz z niego 15 koni :roll: … robienie evo to nie taka łatwizna … przemysl to dobrze …

On to i tak da do Mielocha z tego co wiem, więc luz :stuck_out_tongue_winking_eye: Chce widzieć w Poznaniu EVO :smiley: