MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Witam! Chiałbym przedstawic projekt mojego MBK Nitro Naked. HISTORIA - MBK NITRO NAKED : MBK Nitro Naked oposcil fabryke 2006r , chlodzony ciecza i ma 2x tarcz firmy Brembo. MBK Nitro Naked jest w 100% seryjny oprucz wydechu oraz filtra przebieg to 9600km. Stala 530km(w dwie strony 1060km), znalazlem ja dzieki internetowi pojechalem ja zabaczyc wczoraj(13.08.08r) i ja zakupilem. Jak wrocilem do domu to przejechalem się zobaczyc jaki ma v-max i się okazalo ze jedzie 90km/h. Jak wynika z powyszego opisu MBK Nitro Naked miala byc do jazdy codziennej, dojazdow do szkoly itp., ale tuning mnie wciaga, wiec MBK Nitro Naked przejdzie spory tuning mechaniczny jak i optyczny. MECHANIKA : - Filtr powietrza Polini Air Box, (INNE) - Wydech Bidalot (klasa sport), (INNE) OPTYKA: - Lusterka Łeski Carbon, (INNE) - Brewka - Czarna, (INNE) - Plastik-tył karoserii LED - Czarny, (ZAŁOŻONE) - Uchwyty boczne pasazera TNT - Carbon, (INNE) - Siatka Tuningowa TNT - Biała, (INNE) PLANY ! ! ! MECHANIKA : - Cylinder Stage6 Sport Pro, (ZAŁOŻONE) - Dzwon sprzedla Stage6 WingCooler Team, (ZAŁOŻONE) - Gaznik Dell’orto 17.5mm (ZAŁOŻONE) - Łozysko walu i simmeringi Stage6 - HQ Teflon, (ZAŁOŻONE) - Sprzeglo Tec Evo Racing, (ZAŁOŻONE) - Wal korbowy Stage6 HPC, (ZAŁOŻONE) - Wariator Polini Super Speed Kit, (ZAŁOŻONE) - Wydech Stage6 Pro, (ZAŁOŻONE) - Swieca NGK, (ZAŁOŻONE) - Fajka Champion, (ZAŁOŻONE) - Ssanie reczne Polini, (ZAŁOŻONE) - Przewod paliwa, (ZAŁOŻONE) - Filtr powietrza seryjny, (ZAŁOŻONE) - Boost Boottle Stage6 - chrom, (MOZE KIEDYS) - Pompa wody SSP +40% - chrom, (MOZE KIEDYS) OPTYKA : - Nakładka numeru ramy - czarna perła, (ZAŁOŻONE) - Korek wlewu oleju - czarny, (ZAŁOŻONE) - Dzwignie hamulcy SSP - chrom, (ZAŁOŻONE) - Korek wlewu paliwa TNT - chrom, (ZAŁOŻONE) - Nozka boczna IGM - chrom lewa strona,(ZAŁOŻONE) - Obicie siedzenie TNT Carbon - czarny,(ZAŁOŻONE) - Oslona stacyjki - Czarna Perła, (ZAŁOŻONE) - Podloga Opticparts DF, (ZAŁOŻONE) - Pokrywa pompy hamulcowej SSP - chrom, (ZAŁOŻONE) - Tarcz hamulcowa SSP Oversize - stal nierdzewna, (ZAŁOŻONE) - Ciezarki kierownicy Fighters - chrom, (ZAŁOŻONE) - Nakretki na wentyle TNT - chrom, (ZAŁOŻONE) - Lusterka STR8 F1 Style HQ - chrom, (ZAŁOŻONE) - Reflektor STR8 - chrom (ZAŁOŻONE) - Kierownica BGM Streetbike - Chrom, (ZAŁOŻONE) - Manetki Polisport - czarne, (ZAŁOŻONE) - Pokrywa silnika TNT - chrom, (ZAŁOŻONE) - Starter nozny SSP - czarny, (ZAŁOŻONE) - Kierunkowskazy STR8 Oval - białe (ZAŁOŻONE) - Przedłuzka amortyzatora SSP - Chrom (ZAŁOŻONE) - Uchwyty boczne pasazera TNT - Czarna Perła (ZAŁOŻONE) - Malowanie skutera - Czarna Perła, (ZAŁOŻONE) - Plastik-tył karoserii LED - Czarna Perła, (ZAŁOŻONE) - Felgi Polakierowane na Glass Chrom, (ZAŁOŻONE) - Żarowka Xenon Type, (ZAŁOŻONE) PLANY : - Wymiana tylnego Amortyzatora, - Wyciecia na przednim Blotniku, - Błotnik tylny Kiesler, - Naszyc jakis napis na siędzeniu, - Ryfle na podnozki pasazera, - Pokrywa pompy wody chrom lub przemalowac na czarna perłe, - Pompa wody SSP +40% - chrom - Tylna tarcz hamulcowa, - Przekladnia pierwotna, - Wzmocnienie ramy Opticparts DF, - Zawieszenie przednie Stage6 R/T - Boost Bottle Stage6 - chrom, - Licznik Koso XR-SR N albo jakis inny, - Wyciecia na przedniej czaszy - Spojlery boczne BCD Evo - wymiana dolnego plugu na tuningowy i obnizany, - pomalowanie niektorych elementow jeszcze na czarna perle, Czas na zdjęcia. Tak wyglądał jak kupiłem :].

no jak na razie nie ma zabardzo czego oceniać :stuck_out_tongue: Ale powiem jedno niezły wydeszek :mrgreen: Całkiem niezle plany na tuning :mrgreen:

Dopiero mam 2 dzień skuter to zobacz jak zrobiłem moj poprzedni skuter :] tu masz link do mojego poprzeniego skutera –> http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=2211 :slight_smile:

Ładny nitros, nie kupiłeś go przypadkiem z Białegostoku??

Tak kupiłem a czemu pytasz ?

Rox jak rox, ale wygląda nawet nawet :wink:
Kiedy planujesz sko??czyc mechanike i optyke :?:

Mechanika będzie zima robiona cała !! A optyke robie caly czas jakos powoli a rzeczyktore wymienilem z optyki to nie sa wszystkie :]. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tu mozesz zobaczyc moj skuter poprzedni http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=2211

Znam twoją gilere z allegro :slight_smile: Jestem pewien, że ta ROXINA będzie tak super odwalona jak stalker :slight_smile:

Bedzie lepiej odwalona :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bede wklejal pokolei fotki jak robie z optyki bo mech założę od razu wszystko a jak juz wszystko zrobie zrobie taki film jak Gilera Stalker C40 i pokaze film jak to jedzi ;].

Zajebisty skuter i plany :smiley:

thx :] wystaw swoj skuter tez rozkrecimy te forum :] :mrgreen: :slight_smile: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-08-16, 19:34 ]
Tu juz macie założone Lusterka STR8 F1 Style HQ - chrom :







Licznik seryjny Mbk Nitro Naked (pod?wietlany na czerwono) :



Tylni plastik-tył karoserii LED - Czarny :













Na dzis to koniec z fotkami :mrgreen:

TO nadkole daje czadu

Plany zacne, nie powiem. Ile lata z tym bidalotem? A ten tył to połączone nadkole zakrywające lampę? Bo trzeba przyznać, że wygląda bosko :wink:

A to ty go kupiżes z allegro??? Bo widzialem takiego z bidalotem :slight_smile: Ale nie powiem fura super.

oj nie mogę przez Ciebie spaż shaqu ten skuter nie daje mi spokoju :stuck_out_tongue: Czekam na kolejne etapy tuningu :smiley:

Nitro napisał:

Plany zacne, nie powiem. Ile lata z tym bidalotem? A ten tył to połączone nadkole zakrywające lampę? Bo trzeba przyznać, że wygląda bosko ;-)



v-max 95km/h
i ma tylko zalozone :
- Filtr powietrza Polini Air Box,
- Wydech Bidalot (klasa sport),

ale będzie wszystko inne ;p plany napisalem ;] :-P

czekam az dojcie zamowienie i zakladam części i fotki dodaje ;] :-)

czekam aż założysz zamówione części :smiley: :mrgreen:

Dzis zamowienie będzie po godz 14;00 ;] pozniej zrobie foty i zamontuje i wkleje ;] :slight_smile:

[ Dodano: 2008-08-19, 20:41 ]
- D?wignie hamulcy SSP - chrom, (ZA?O?ONE)











klameczki git majonez jak cały skuter

Nastąpne zamowienie juz wkrotce ! :!: :smiley: :smiley: :smiley: