MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

dzis nowe fotki :slight_smile:

Czego? Tych nakładek pompkiż :sunglasses:

nie nowych części ;]
:smiley:

Po ktore pojechales sam mam nadzieje. Za te przesylki to bys mial z jedna a dobra czesc do skutera. No ale coz. Nitro mi się bardzo ale to bardzo podoba. No ciekaw tylko jestem co ty jeszcze do niego wsadzisz no i jakie to beda części. A jasiu to najwyrazniej pisze posty aby zobaczyc jaka jest nastepna ranga.

Ten Nitro to ma seryjnie kierę BMX?
Jakie części założyłeś?

Borek02 napisał:

A jasiu to najwyrazniej pisze posty aby zobaczyc jaka jest nastepna ranga.

To mnie rozbawiłeś… :lol: :lol: Po prostu pytam, bo pisał, że coś tam kupuje a nie pisze co… :roll:

Ten Nitro to ma seryjnie kierę BMX?



tak, bo to wersja naked :D

No dawaj te foty :stuck_out_tongue:

Fotki juz jutro :slight_smile:
- Nóżka boczna IGM - chrom lewa strona,
- Podłoga Opticparts DF,(ZAŁOŻONE)
- Pokrywa pompy hamulcowej SSP - chrom,
a pompy inozke juz z rana nomtuje i foty robie i wklejam ;]

gdzie te foty
:?:

  • Podłoga Opticparts DF,





    - Nóżka boczna IGM - chrom lewa strona,









    - Pokrywa pompy hamulcowej SSP - chrom,







    Pokrywa badzie zalozona troszkę pozniej poniewaz sa lekkie komplikacje. :slight_smile:

Świetnie się prezentuje :stuck_out_tongue: Tylko kiera w chromie by się przydała i inne kierunki.

Fajnie to wygląda. A co to za komplikacje??

No wypas. Mam małe zastrzeżenie, tą podłogę na allegro byś dostał za 50-60zł a kupiłeś za ponad 150 zł :lol: :lol:

Co będzie następne?

no z stopką boczną to od razu lepiej
:wink:

SiWy napisał:

Świetnie się prezentuje :P Tylko kiera w chromie by się przydała i inne kierunki.



kierownice wymienie pozniej i kiedunki zliwkiduje i zrobie gdzieś indziej :-P

Skuter bardzo ładny, osiągi też niczego sobie. Też bym chciał taki skuterek. Widzę, że na razie inwestujesz w optykę, a kiedy czas na mechanikę? Pzdr

Mechanika będzie zrobiona cała zima i po zimie wkleje foty jak jedzie i filmiki :slight_smile: a teraz tylko optyka :slight_smile: :smiley:

Teraz jak się tak patrze na fote calego roxa wydaje mi się ze lepiej by wyglądaly ryfle z dziurami.

Z tymi jest wypaśnie

widzę że projekcik robisz w chromie będziesz oryginalny :smiley: bo tak to wszyscy carbon itp. ładnie ci to wszystko wychodzi :stuck_out_tongue: