MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

optyka , maechanike zrobi w zimie

ziomek thx za pomoc ;] Mechanika będzie cala zima od razu ;p :mrgreen:

heh a co z ta niezpodzianka?

zobaczysz jak będzie ;d

Nie nabijajcie sobie głupich postów a poza tym zachowujecie się jak dzieci :-/ Będzie to będzie … Co to jakieś zbawienie dla Was ?

właśnie ;p

heheh Nitro. podsumowanie :smiley: a tak w ogóle ruszylo się cosą

Zamowienie doszlo POKRYWA POMPY HAMULCOWEJ SSP - CHROM doszla foty juz wkrotce ;] :stuck_out_tongue:

Bez obrazy ale Nitro Naked, ty jesteś człowiek dziwny zamawiasz w cholerę części a po kilka sztuk to jest żałosne. Za te przesyłki to ja bym miał wydech człowieku. Wez się za sobie i wstrzymaj się do wiosny i kup jedna wielka pakę. Nawet przyjemność większa. A nie wydajesz kasę na przesyłki i efekty małe i powolne :slight_smile:

zresztą przecież na Dąbrowskiego możesz podjechać i za przesyłke nie będziesz płacił… wkońcu z PO jesteś :stuck_out_tongue: myślę tak jak Adi, Trochę dziwne masz podejscie :stuck_out_tongue:

Też tak sądzę… Można to zrozumieć, że zamawiasz po 1-2 części … Ale ty mieszkasz w Poznaniu człowieku!!! I nawet cię widziałem na Jeżycach… Blisko Mielocha… żal… :lol:

Co racja to racja, jak na prawdę jesteś taki, że się nie możesz doczekać ( ale chyba w końcu nie masz 9 lat )
:roll: Chyba, że tylko na forum tak piszesz żeby posty sobie nabić i komentarzów więcej, no nie wiem.

ok bede kupowal i odbieral sam obior wlasny bede pisal ;] :smiley:

przecież zawsze tak robisz , że jedziesz po częsci do mielocha :evil:

Coś się tu dzieje?. Zamówiłeś coś już?? Miała być niespodzianka

Zamowienie doszlo POKRYWA POMPY HAMULCOWEJ SSP - CHROM doszla foty juz wkrotce ;]

to chyba była ta niespodzianka :shock:

POKRYWA POMPY HAMULCOWEJ SSP - CHROM

Ale tylko jednaż? :shock: hehe

Pewnie 2, ale kopiuje… I tak jest :smiley: czekamy na UP!

Cytat: POKRYWA POMPY HAMULCOWEJ SSP - CHROM Ale tylko jedna? hehe

wcześniej kupił juz jedną i myślał że w zestwie są 2 a ty dupa i teraz dopiero doszła druga chyba po miesiącu :mrgreen:

Doszłaż TO jednak czeka na kuriera… LOL :lol: :lol: