MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

No ale płaci koło 20zł za wysyłkę… A na pewno było by szybciej tam jechać…

A Wy może juz skończycie sobie nabijać posty ? :roll: Takie myślenie do niczego nie prowadzi. Czekajmy więc na nowe fotki :lol: :lol:

A jak tam ten twoj nowy filtr powietrza Lepszy niz seryny?

filtr dibrze :mrgreen:

Nitro Naked, widziałem cię dzisiaj koło 15 na ul. Polskiej, jechałeś z pasażerem, patrzyłeś na mnie, stałem na poboczu xD Nawet ładny ten twój rox :stuck_out_tongue_winking_eye: Na zakończeniu sezonu też cię widziałem :lol: Pozdro.

thx MBK w czasie tuningu jest :smiley: [ Dodano: 2008-09-22, 21:18 ] Zamowienie doszlo : Tarcz hamulcowa SSP Oversize - stal nierdzewna, Osłona stacyjki TNT - chrom, Foty zrobie jutro bo wieczorem sami wiecie jak to wygląda ;/ :slight_smile: Foty :

No wreszcie coś nowego w tym roxie :lol: co jeszcze planujesz zrobić?? :?:

No zajebiscie inaczej to nie da się okreslic wygladu z ta tarcza. Podziwiam i zazdroszcze tarczki .

Fajnowo :mrgreen: Na prawdę z tą tarczą super się prezentuje. Oby tak dalej ; ))

Tarcza wyjebista :smiley: Malowanko też mi się podoba :wink:

Tarcza daje rade

Ta tarcza daje zajebisty efekt tuningu optycznego jak i wzrasta siła hamowania ja też mam w planach kupić tą tarcze SUPER!!

Tarcza piekna :-o

karp napisał:

No wreszcie coś nowego w tym roxie :lol: co jeszce planujesz zrobić?? :?:

Plany sa wypisane na pierwszej stronie mozliwe ze cos więcej zrobinie niz wypisalem to co wypisalem na pewno będzie ;] :-) :-P :-) :-D

Alleeee tarcza jebitna ;D Super, poprawiła hamowanie??

tak hamuje lepiej :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-24, 20:40 ]
Nastepne zamowienie juz w krotce ;] :slight_smile:

Nastepne zamowienie juz w krotce ;] :-)

A co będzie zamówione?? Niespodzianka? Ogólnie tarcza jest spoko jak cała roxana

będzie niespodzianka raczej

Wiadomo Niespodzianka :smiley:

no powiedz co takieko szykujesz. powiedz. Ale cos z mechaniki czy optyki?