MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Lampa wypas ale wywal te kierunki tak jak kolega wyzej pisze i kup kiere i adaptrer chromowany lub pochromuj tą kiere

kierunki zrobie ale pozniej zima lub szybkiej adapter zostawie seryjny taki jak jest bo fajny a kiere moze wymienie na STR8 a jak nie wymienie to seryjna zostanie :smiley:

co teraz kupujesz

Te kierunki z kierownicy mozesz mi sprzedac jak będziesz się ich pozbywac. A mozesz mi powiedziec jak podlaczyles kabelki, aby na krotkich swiecila się jedna zarowka, a na dlugich obie? :slight_smile:

lampa super mi się podoba :wink:

Gabi napisał:

A mozesz mi powiedziec jak podlaczyles kabelki, aby na krotkich swiecila się jedna zarowka, a na dlugich obie?

pod?aczam się do pytania :P ta lampa jakoś mi nie pasuje :? inny kolor mógłby był :P

corey93 napisał:

pod?aczam się do pytania ta lampa jakoś mi nie pasuje :? inny kolor mógłby był

co ty chcesz lampa jest zajebis.. , chrom rzłdzi!!! A kabelki normalnie podłozyć taki pateny jest w lampie wbudowany wkońcu za 250 zł czegos się już wymaga :mrgreen:

no tak, to nie lampa TNT :confused: mam próbę mógłbyś zrobić fotkę tego "patentu?? :stuck_out_tongue:

czyli :?: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-05, 17:15 ]

DOLAR napisał:

co teraz kupujesz

hmm kasa juz za 2 dni wiec cos trzeba będzie zakupić ale jeszcze nie weim sam ;] :->

Nitro Naked napisał:

czyli

no tego jak jest podłączone :P bo ja nie mam ładnej wtyczki przy swoejej a też muszę zrobić, ze jedno krótkie a dwa długie :P

Nom lampa nieźle wygląda, ale kierunki psują ogół. Zmień je koniecznie :smiley:

weim zrobie kierunki ale pozniej zima lub szybciej ;] :mrgreen:

temat zdycha daj jakieś nowe foty filip

ok ok zamowienie juz w tyg będzie czekac proszę ;] :mrgreen:

Lampa bardzo ładnie wyglonda w roxie, jak tak delej będziesz dobierać części to będzie piękna maszyna

No, no, lampa super, zapowiada się wypas, osobiście nie zawsze podoba mi się chrom, ale tutaj jest sii :smiley:

w ponidzialek nastepne zamowienie i to bardzo fajne ;d :mrgreen:

Powiesz jakieś Czemu zamawiasz zamiast sobie podjechać do Mielocha :smiley:

nie wiem :stuck_out_tongue:

Po co ma jezdzic jak zamowi i pake ma w ten sam dzien :stuck_out_tongue: