MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

ale wiesz kase zbieram caly czas jak mnie na cos stac kupuje ;] :slight_smile: mech zrobioe cala przed zima wiec mech. będzie cala od razu zrobiona ;] :slight_smile:

Panowie spokojnie nie każdy ma najpierw 10 tył i kupuje wszystkie części jednym rzutem.

:lol:

W??snie kupuje części jak mam kase ;] :->

[ Dodano: 2008-08-25, 14:07 ]
Z?ozylem zamowienie na filtr i na jeszcze jedna rzecz ale to zobaczycie na fotce dopiero :slight_smile: filt seryjny zamowilem ze względu ze nie trzeba czyscic codzienie tylko można troszkę pozniej i jak pada się tak szybko nie brudzi a niedlugo szkola i bede jedzil MBK Nitro Naked do szkoly zima jak bede robil mechanike to zmienia na inny filtr sportowy stozkowy. :slight_smile: :slight_smile:

dodawaj fo0ty bo się doczekac nie mozemy :lol: pokazuj jaki :smiley:

  • Filtr powietrza troszkę inny niz seryjny niby lepszy od seryjnego.





Identyczny jak seria… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wic mowili mi ze niby lepszy od seryjnego :slight_smile: :slight_smile:

yhyhy trochę inny niz w serii ale wygląda podobnie. Nie lepiej bylo stozek???

Borek02 napisał:

yhyhy trochę inny niz w serii ale wygląda podobnie. Nie lepiej bylo stozek???

Stożek przecież miał zmienić zeby go co tydzień nie czyścił

thx za pomoc w postach ziomalek :slight_smile: :slight_smile: [ Dodano: 2008-08-29, 11:41 ] Dzis nastepne zamowienie ! :slight_smile: :slight_smile:

[ Dodano: 2008-08-29, 14:44 ]
nie ma zamowienia będziecie musieli poczekac tak jak ja bo na miejscu nie ma wiec czekajmy ! :slight_smile:

kurde szkoda ze tak powoli tunungujesz :stuck_out_tongue:

cala kasa idzie na skuter wiec jak cos mam to kupuje a ze tak wolno to juz nie moja wina ;/ :smiley:

Ludzie wezcie się ogarnijcie nie kazdy ma kasy jak lodu. On robi to Nitro w miare swoich mozliwosci. Nie rozumiem was. Według mnie to wcale nie tak wolno.

  • Reflektor STR8 - chrom Ustawienie: Pod swiatłami krotkimi swieci tylko lewy reflektor a pod swiatlami długimi swieca oby dwa :slight_smile: :shock: Sorry ze takie ciemne fotki ale jutro zrobie w dzien i wkleje foty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Foty w dzien :slight_smile: :slight_smile:

zrób fotki w dzien będzie się ładniej przentowac

przecież napisalem pod fotkami ze zrobie jutro i wkleje :slight_smile: :mrgreen:

Jak dla mnie ten reflektor wymiata :smiley: Jutro zapodaj jakieś ciekawsze fotki :slight_smile:

wiem wiem zrobie w dzien :slight_smile: i będzie wszystko się ladnie prezentowac :slight_smile: :-> :shock:

Super roxik, lampka miodzio, ogólnie fajnie się prezentuje. Skuter robiony ze smaczkiem. Zapraszam do mnie

Fotki w dzień sto razy lepiej. Jak dla mnie to wywal te kierunki na kierze :573: Wstaw je obok lamp w plastiki ew. kup jakieś inne :smiley: