MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Nitro Naked, wes nawet fona i pstryknij te kilka fotek 5 min na kompie i fotecki sa :smiley: :slight_smile: aja bym chetnie zobaczyl to roxanke wkoncu

Jasne, rox trzepie BMW 7… Taaa :smiley: Chyba jak rusza z 5 xD Daj te fotki xD

chyba raczej nie














Co się stało z plastikami z tyłu ? Brudny trochę ten rox :stuck_out_tongue: A przód po prawej stronie masz przetarty czy tak słońce świeci, bo słabo widać.

aktualnie tyl maluje pozniej przod bo jest zrysany :confused: Ale będzie pomalowany ladnie :)) :)))

No i nareszcie jakieś foty :stuck_out_tongue: kolor będzie czarny?

Czarny Metalik :))) Za tydzien powinny juz byc plastyki raczej caly tyl :slight_smile:

[ Dodano: 2009-04-11, 10:49 ]
Musze jeszcze zakupić male ryfle raczej na podnozki pasazera :))

Nic ciekawego, nie podoba mi się, rox jak rox z dołożonymi częściami… Nie oszałamia…

puki co rox niie zrobiony , ale znając filipa będzie zrobiony zajeeebiście!

Nie podoba mi się przednia lampa :-/
Daj tą BCD, extra jest :smiley:

na przod mam inne plany co do lampy itd ale to się dowiecie pozniej jak zaczne robic przod :))

Nitro Naked napisał:

jak zaczne robic przod :))

Czyli kiedyś Miałeś mieć gotowca do 18.04 :P

zobaczymy tyl zrobie do 18 a przod zobacze sprubuje ale nie obiecuje :slight_smile:

[ Dodano: 2009-04-12, 12:24 ]
czy dostane jakos tarcz do Aeroxa na tył ale nie seryjna tylko jakos falowana itp ??? oisac i linki w Mielochu maja moze jak tak proszę linki :)) :!:

[ Dodano: 2009-04-14, 22:26 ]
skuter rozebrany :slight_smile: poniewaz wiekszosc plastikow w malowaniu :slight_smile: :sunglasses:

[ Dodano: 2009-04-15, 19:31 ]
Dzis Wrzuce nowe fotki :wink: :)))

[ Dodano: 2009-04-15, 22:56 ]
Umylem skuter tak jak widac na poniszych zdjeciach przod umyty juz :)) jutro zrobimy jeszcze i na rozpoczecie wyjedzie igielka i plaskiti jeszcze odbiore w piatek i zkrece i Pieknie :slight_smile:

[ Dodano: 2009-04-15, 23:23 ]













PRZEDŁUZKA AMORTYZATORA SSP -CHROM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:







Skuter na podwyzce stoi o wiele wyzej :slight_smile: Te zdjecia byly robione jak jeszcze przod nie byl umyty. Mi się wydaje ze przednia welga jest ro czarna perla chodzi o malowanie a tyl nie wiem zobacze jak umyje :slight_smile: KOMENTOWAÆ

skuter wypas zobaczymy jutro jaki kolor będzie, mam mam nadzieje że dasz rundke tą rakietą . Ogólnie będzie lans sprzęt :sunglasses:

Uuuu… oponki do wymiany :stuck_out_tongue: No i przydałaby się nakładka siędzenia pasażera, może Kiesler V2? :wink:

opona z tyłu jest nowa :stuck_out_tongue: nakładki raczej nie będzie, bo Nitro naked czasmi jeździ z pasażerem :mrgreen:

DOLAR napisał:

opona z tyłu jest nowa



Chodziło mi bardziej o przednią bo prawie łysa jest, przynajmniej tak widać na 4. fotce :-P

Ciekawe czy złożyłeś… :stuck_out_tongue: Jutro się widzimy chyba hehe… Ale fotki słabe :confused:

Skuter do Polowy zrobiony ale nie skonczylem jak chcialem na rozpoczecie jeszcze zostalo troszkę w nim porobic :slight_smile: ale juz polowa zrobiona jest :slight_smile: :smiley: fotki juz niedlugo :slight_smile:

[ Dodano: 2009-04-18, 21:03 ]
Foty z rozpoczecia raczej juz po na osiedlu wierorkiem powiem tak :stuck_out_tongue:
















Skuter Zostal Pomalowany na Czarna Perłe :slight_smile: Jeszcze przedni błotnik i czacha zostala do pomalowania ale mam donich pewne plany weic pozniej malajuje foty jutro w dzien zrobie i wkleje tez :slight_smile: :-> Komentowac :slight_smile:

[ Dodano: 2009-04-19, 11:13 ]
Nastepny moj plan to jest zeby cos zrobić w przednim błotniku - wloty :slight_smile: