MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Nie no roxik piękny.

według mnie piekny to przesada … on jest normalny / max ladny … nie ma w nim nic nadzwyczajnego normalny plug&play … 4/10

Teraz się biore za optyke :)))

Jakie plany jeszcze? Bo wszystko z 1 strony zrealizowane :stuck_out_tongue:

Co do planow to tylko optyczne jak naraize jakieś wloty itd w plaskitach i jakieś przerobki :stuck_out_tongue:

A wszystko sam składasz ? :mrgreen:

Co do roxa to widać, że wkładasz w niego ile się da … ale ‘‘pieniądze to nie wszystko’’ :stuck_out_tongue:

"Ale co to za życie bez pieniędzy " :stuck_out_tongue:

ja mam pytanko jak ci się sprawuje sprzegło TEC ?? bo się bede przymiećrzal do kupna i nie wiem czy jest dobre.

jakieś fotki wrzucaj

sprzeglo dobrze wolki wkleje spokojnie :idea:

heh mowisz juz tak od dłuzszego czasu a fotek jak nie było tak i nie ma. Moze jakis film jak chodzi stage6 sport pro??

ok zrobimy pokazemy :slight_smile:

Borek02 napisał:

heh mowisz juz tak od dłuzszego czasu a fotek jak nie było tak i nie ma. Moze jakis film jak chodzi stage6 sport pro??


Człowieku po co ci filmik jak i tak nie umiesz obsugiwać you tube :569: Powiem ci jedno to jest rakieta wycina BMW 7 240KM . I co łyso ci ?

A może się kur*a nie będziesz tak wymądrzał ? Mógłbym Ci dać warna ale jestem głodny i idę jeść ... A łyso to może mieć kobieta między nogami ! / RudY

jutro upp z fototek :)))

Hmmm DOLAR jak dziecko:) Nie bede juz mowił jakie. A co do tej BMW to moze mieć polot z nia dopuki nie zapnie2 lub 3 :slight_smile: Dziekuje i przepraszam za spama.


No nareszcie bedą fotki tego zacnego skuterka. To dobrze. Czekam:D

Nitro Naked, zdjęcia nam obiecywał już dużo razy :slight_smile:

No obiecywał, ale może tym razem już dotrzyma słowa i wstawi jakieś fotki.

Nitro Naked Wrzucaj te foteczki :slight_smile:

Borek02, Solisz mentosy ,

DOLAR, ze borek nie umieć się obslugiwac YT tak ci mowil jego ojciec ?? :lol:

Daj jak najprędzej te fotki bo jestem ciekawe jak roxidło wygląda teraz :stuck_out_tongue: