MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Bialego nie będzie na pewno. Wiec jaki kolor jeszcze proponujecie Czarny melatic a srodek ??? Oprucz zoltego ? :idea: Wiecie kto pi zrobi siedzenie, obszycie zeby byl jakis napis itp albo cos podobnego :?:

Ja bym dał środek też na czarny metalic do tego jeszcze więcej chromu i gites :stuck_out_tongue:

OoO Taki agresywny i dodatkowe rzeczy w chromie. I tak zrobie Thx za pomoc.


Wiecie kto zrobi siedzenie, obszycie zeby byl jakis napis itp albo cos podobnego tylko wiadomo ze na siędzniu bo chce cos zrobić w roxie na siędzeniu. :slight_smile: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Spróbuj iść do jakiejś krawcowej lub tapicera :stuck_out_tongue: Zapytasz się co i jak xD

Ok pojde się wypytac czy mi takie cos zrobi a jak nie to gdzie można z takim czyms isc :idea: :->

Jak nie u tapicera to gdzie byś chciał?

Nitro Naked napisał:

Ok pojde się wypytac czy mi takie cos zrobi a jak nie to gdzie można z takim czyms isc :idea: :->




Nigdzie. Albo krawiec, albo tapicer. Tapicer na pewno to zrobi, jeżeli jest prawdziwym fachowcem ;-)

Wiec pojde w Lutym jeszcze i się popytam :slight_smile: :-> zobaczymy kiedy będzie czas :smiley:

[ Dodano: 2009-02-16, 21:45 ]
Powoli docieramy :smiley:

[ Dodano: 2009-02-24, 00:08 ]
Slyszalem ze od piatku będzie ladnie wiec będzie można docierac :slight_smile:
Zrobilem dodatkowe oswietjenie na na nogi można tak powiedziec. Fotki wkleje Pozniej wszystko juz mam poskladane z dodatkowego oswietlenia ladny efekt wieczorem i Ma homologacje. Wiec mogę mieć wlaczone przy Policji nawet :wink: :wink: :slight_smile:

wreszcie ciuka inwencji twórczej anie kup zamontuj :smiley: ;p heh

to pokaz to podswietlenie moze byc ciekawe. jak tyle chromu masz to mozesz pompe wody pochromowac albo kupić str8. fajnie się prezentuje tylko szkoda ze mało pracy wlasnej w niego wlozyles

ładnie ładnie tylko szkoda ze wszystko kupujesz,sam bys mogl cos zrobić :slight_smile:

ok ok Skladac pomysly.

Nitro Naked, wrzuc jakas aktualna fotkę skutera będzie latwiej napisac co tam jeszcze mazna dodac

Ok Ok Jutro postaram ise wsadzic Fotki skutera. :wink:

[ Dodano: 2009-02-26, 20:00 ]
wsadze jak umyje bo est brudny i ogolnie Ale Pomysly skladac :!:

daj fote skutera i pokaż to podświetlenie

Skuter Umyty Prawie caly Wiec jutro foto będzie jak aktualnie wygląda :slight_smile: :wink:

[ Dodano: 2009-03-11, 19:34 ]
Foty nie ma bo docieralem i się ubrudzil ale dotarty jest i na regulacji czekam az wyreguluje mechanik :slight_smile: i odbieram i myjemy :slight_smile: i foto wklejam :!:

gdzie to foto??

cos się dzieje …??? gadasz gadasz a fotek jak nie bylo tak nie ma. …

pewnie skasował sprzęta :stuck_out_tongue: a tak na poważnie, WTF?

spokojnie nie skasował , nie skasował wiem bo jeździliśmy razem w sobote i mogę tylko powiedzieć jedno ten skuter nie jedzie … tylko lata