MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Kolega ma pogobre na S6 i mnie się zbytnio nie podoa Poliniego ssanie sa drobniejsze i ladniejsze jak dla mnie kazdy ma inny gust. A co do wydechu to dobrzy pod cylinder Stage6 Sport Pro to idealny wydech i mechanik bobrze zrobil pozniej nagram film jak zrobie i dotre jak ide i się zdziwicie :slight_smile: :->

Mechanik w sensię p M??? No nie wiem czy ten wydech będzie lepszy od yasuni r lub polini super race :wink:

Mechanik To nie pan M ten skuter nie stal ani razy u P Mielocha. :slight_smile: Inny mechanik lepszy jak dla mnie wydech na pewno lepszy zobaczysz jak wyregulowany na tych częściach będzie i ocenisz jak zrobiony :slight_smile:

No to czekam bo bede zakładał s6 sport pro a wydech trzeba będzie zmienić to zobaczymy.

ok ok zalezy jak kto jeszcze reguluje :slight_smile: dla mnie ten mechanik Dobrze reguluje : :smiley:

No dobra niech Ci będzie :stuck_out_tongue:

Na dzisiejszy dzień Rox mi się podoba. Te chromowane elementy w szczególności :smiley:
No i wydeszek też niczego sobie. :slight_smile: Reguluj i pokaż jak śmiga :stuck_out_tongue:

pozdro.

Złe miejsce trochę na to ssanie :stuck_out_tongue: Ale kit tam :stuck_out_tongue: Nie chcesz sprzedać przełączników na kierę i mocowania lusterka, skoro kupisz S6? :stuck_out_tongue:

roXana jebitna :smiley:

Aktualnie skuter jesr docierany ale jak widac warunki pogodowe nie pozwalaja na to wiec skuter czeka na pogode :-> . Kolejny Plan na tuning Optyczny ale mysle jak cos to napisze. :idea:

postaraj się o jakiegos chcociaz małego customa jakis wlocik cokolwiek proszę, bo to wszystko to tylko kupne części

mechanika lux zalezy jak jeszcze to zamontujesz …

a co do optyki to wedlug mnie trochę wies … załozone wszystki mozliwe do kupienia części … nie podoba mi się to co robisz ale to twoj sqt … :roll: :wink:

Bedzie Custom Zrobie cos z przednim błotnikiem a pozniej pomyslimy nad reszta :slight_smile: :->

WIE KTOS MOZE CZY JEST TAKA FIRMA CZY COS MI NASZYJE NA SIEDZENIE ??

W sensię pokryje całe czy tylko naszywkę?

[ Dodano: 14-02-2009, 11:15 ]
Ale raczej są takie firmy. Poszukam dzisiaj i wkleję jakieś adresy stron www.

Od czekam na linki. :->

[ Dodano: 2009-02-14, 23:48 ]
Na Jaki Kolor Przemalowac Plastiki Czarny Metalik Pamiećtac Ze Dodatki Są Chromowe :slight_smile: ??? Prosze Skladac Propozycje I Moze od razu jakieś foto z tym kolorkiem a jak nie to tylko kolorek. PISAC CZEKAM :idea: :idea: :idea: A moze dwu kolorowy przod inny tyl inny pisac.

wg mnie jeżeli jest chrom to można dać czarny metalik całość a podłogę pomalować na biało albo coś w złotym :slight_smile:

Czarny metalik zostanie a srodek myslalem nad bialym tylko duzo ludzi ma bialy proszę o jakis inny kolor Pisac :->

Jeśli nie biały to tak jak napisał kalin, czyli złoty :wink:

Moze na zołto tak jak ma michu :smiley:

Nie maluj na biało środka bo biały nie pasuje do chromu/polerek.