MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Ok Ok Oile wiem to ten cylinder Stage6 Sport Pro wytrzyna 10tys + ;] :slight_smile:

Nitro Naked napisał:

Stage6 Sport Pro wytrzyna 10tys +


Chyba przy bardzo spokojnej jeździe :-P

Normalnej jak nie na maxa caly czas oleda ma sporta i trzyma mu juz dlugo i co jeszcze ma AC. Wiadomo bez stuntu.

[ Dodano: 2009-02-01, 20:39 ]
Co jeszcze zrobić z Optyki ?? Pomysly proszę pisac ;]

Rox już jest mega, po tych zmianach co planujesz będzie wypas jeszcze bardziej… :wink:
Taki mały OT: widziałem Twoją byłą Stalkere na stadionie lecha, byłem kiedyś z kuzynem w Poznaniu na treningu SBT ;)) ładna ona była, myślę że rox będzie jeszcze lepszy :smiley:

pozdro.

Wielie thx Masz jakis pomysl co zrobić u mnie z optyki

Tyle rzeczy masz już z optyki, że nie wiem co Ci doradzić :smiley:

Ok poczekam na innych uzytkownikow moze byc cos wlasnego do wykonania to zrobie tylko cos fajnego ;d :wink: :slight_smile: :wink:

Widziałem kiedyś roxa który miał nadkole zrobione z przedniej czachy i zamiast tylnej lampy miał przednio TNT :wink:

Ładnie to nawet wyglądało :PP

Tylnie nadloke raczej zostawie jedyne to mogę je przemalowac :slight_smile: :->

CUSTOM chyba że boisz się tego wyzwania :slight_smile:

NIe boje się Podac jakieś popysly z wygladu :stuck_out_tongue_winking_eye: cos na pewno zrobie

Nie no roxi nice ;] ja bym dal jeszcze przedłuzke amorka i będzie gut ;d

Przedluzka będzie Revo Aluminium ale z czasem :slight_smile: :slight_smile:

[ Dodano: 2009-02-03, 20:12 ]
Mozliwe juz niedlugo kupie :

- Rollgas SSP, krótki, z przełącznikami i linką - czarny
- Licznik KRS

Ale zobaczymy jak kupie dam znac od razu :slight_smile:
:-> :-> :->

A kiedy kupujesz części z mechaniki ?

Juz niedlugo i to co zakupie to dam na up Co kupiłem :slight_smile: :slight_smile:

silnik składają w mielochu? kiedy kolejne up

Silnik nie jest skladamy w Mielochu. A up nie wiem napsize jak cos ;] :sunglasses:

wrzuć foty skoro skuter odebrałeś,

[ Dodano: 12-02-2009, 18:14 ]
u mam 4 ostrzzenia

  • Pokrywa pompy hamulcowej SSP - chrom,


    - Wydech Stage6 Pro


    - Ssanie reczne Polini



    Sorry za foty ale byly robioe Telefonem i jeszcze jedno skuter nie umyty i nie widac do konca jak się prezentuje :expressionless:

No mnie się podoba:p Nie wiem jak innym. Ale wydech to mogles cos mocniejszego kupić. A te ssanie to wolalbym s6 bo jest ładniejsze :PP ale to tylko moje zdanie. Pozdro. A fajny masz kopniak moze sobie kiedys taki kupie :smiley: