MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

No widzę ze projekt się rozwija :stuck_out_tongue: Patrząc po pierwszej stronie wygląda na to ze juz optyke konczysz no chyba ze jescze cos wymyslisz :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: Gdzie te foty z nowymi rzeczami ?? Wszyscy czekają !!

Dzis zakupiłem :
- Startez nozny SSP - czarny,
- Pokrywa silnika TNT - chrom,

[ Dodano: 2008-11-15, 14:15 ]

SiWy napisał:

No widzę ze projekt się rozwija :stuck_out_tongue: Patrząc po pierwszej stronie wygląda na to ze juz optyke konczysz no chyba ze jescze cos wymyslisz :stuck_out_tongue:


nie jeszcze w tym skuterze z optyki się duzo zmnieni :slight_smile:

[ Dodano: 2008-11-15, 22:42 ]
Starter Nozny SSP i Pokrywa silnika TNT, Korek wlewu paliwa, Nakretki na wentyle juz załozone jutro zakladam kiere ;] i manetrki manetki ciezarki i pokrywa poppy hamulcowej :slight_smile:

[ Dodano: 2008-11-16, 12:06 ]
Fotki juz nie dlygo bo aparat brat pozyczyl i nie mam czym zrobić jak założę kiere beda juz foty ;] :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-16, 15:37 ]
Poktywa silnika TNT Chrom oraz Starter nożny SSP Czarny :




[ Dodano: 2008-11-16, 15:37 ]
Sorry fotki robione telefonem ;/

Zajebiście wygląda teraz, cały chrom to jest fajne :stuck_out_tongue: Wiesz jak o to dbać? :sunglasses: Kiedy zaczniesz mechanikę?

Mechanike zaczynam jakos zima ale wszystko na raz kupioe ;] kiere juz zamontowalem ireszte foty juz niedlugo ;]

[ Dodano: 2008-11-16, 21:45 ]
fotki juz jutro po szkole zrobie i wsadze kiery :slight_smile:

[ Dodano: 2008-11-16, 22:43 ]
na kierze nie mam juz kierunkowskazow usunelem je z kiery i wsadze gdzieś indzies na razie jedze bez kierunkowskazow :slight_smile: :slight_smile: BArdzo ladnie się prezentuje ;]

pokrywa fajnie wygląda naprawde super ale mi by bylo na ną szkoda kasy tak samo jak na kopniak :stuck_out_tongue:

Zrobiles foty z resztą części?

Korek wlewu Paliwa TNT Chrom :


Zajebisty korek :stuck_out_tongue: Ale ty w to hajsu ładujesz :stuck_out_tongue: Kupisz nakładkę na siedzenie pasażera? :sunglasses:

Korek wypas :stuck_out_tongue: Porób fotki calego skutera zeby ogólnie bylo widac jak się prezentuje z tymi wszystkimi częściami :stuck_out_tongue:

teraz do korka kup nakładke na siedzenie pasarzera :stuck_out_tongue:

tylnie naklejki sciagniete z lewogo i prawego boku ;]

Malujesz go też? :sunglasses:

tak tylko te porysowamy przeni plastik a reszta nie trzeba ;] bo mam inne plany ;]

Zdradzisz je nam? :sunglasses:

nie zobaczycie tyl będzie inny czyli boczne plastiki od pasazera i normalne boczne ale to tylko tylnie a nad reszta mysle ;]
:slight_smile:

[ Dodano: 2008-11-23, 15:15 ]
tylnie plastuku juz wroce robie ;]

[ Dodano: 2008-11-23, 22:42 ]
ogolnie biore się do roboty z ta optyka bo niedlugo będzie trzeba zaczac mechanike :slight_smile: ;]

dasz foty tej kiery w końcu

Tak zrobie fotki w weekend ;] znajda juz się na pewno :slight_smile:

jakie kolejne zakupy ,plany???

Czekamy na foty!
Ogólnie ładny roxik robiony z klasą


Pozdrawiam!
Robertus