MBK NITRO NAKED BLACK & CHROME BY SHAQ ZWANY CZARNA OWCA

Z klasą ale i z kasą!!!
pozdrawiam, Rafał

dzis nowe fotki ;] jak wroce z miasto to wkleje ;] :smiley:

Dawaj foty. Nie mogę się doczekać na te fotki i kolejne zakupy ponieważ muszę przyznać że to jeden z najlepszych projektów jakie widziałem.

pzr :mrgreen:

to mało widziales ROBERTUs … ;] daj foty jak je obiecales … ogolnie to na razie dobrze jest

Oto fotki ;] sorry za jakosc ale robione telefonem :-/ ale lepsze to niz nic :slight_smile: :slight_smile:

Foto przedstawia (przypomnienie opisu kierownicy) :
- Dzwignie hamulcy SSP - chrom,
- Ciezarki kierownicy Fighters - chrom,
- Lusterka STR8 F1 Style HQ - chrom,
- Kierownica BGM Streetbike - Chrom,
- Manetki Polisport - czarne,




I oczywiscie nie ma kierunkow na kierze muszę pomyslec gdzie wsadzic kierunki ;] :slight_smile: cos tam do wiosny wymysle ;] oczywiscie kupie inne i gdzieś w plaskiti wsadze ;] :idea:
Jak widac odlepilem prawie wszystkie naklejki tylko jeszcze jedne zostaly jak widac z przodu na dole a reszta juz jest odklejona :smiley:

no no, proszęm pana, a ten błysk w reflektorze :smiley:

no spoko kiera ale jak dla mnie trochę za wyskoka :stuck_out_tongue:

ee myslalem ze będzie lepiej … praktycznie seryjny … nic nadzwyczajnego …

mumin_ napisał:

ee myslalem ze będzie lepiej .. praktycznie seryjny ... nic nadzwyczajnego ...




mumin poczekajmy chłopak się powoli rozkreca. NO a co do MBK no fajnie szczegolnie pokrywa.

na razie optyke zrobie Stop bo mysle jakie części kupić mechaniczne jak kupie części mechaniczne to optyke zaczne dalej robic ;] :mrgreen: i oczywiscie jak będzie części mech. to na 1 stronie się one z mienia z stage6 racing na evo ;]
Jezeli tego evo niewsadze to wsadze S6 na pewno to co jest na stronie pierwszej ;]

[ Dodano: 2008-12-12, 16:22 ]
Adapter wloze moze będzie troszkę nizej zobaczymy xD

kończ tą optyke to się polansujemy po poznaniu

wiadomo :slight_smile:

Roxik owszem ładny, nie będę ukrywać, że mi się podoba choć lampa chrom nie pasuje. Ale nie podoba mi się to, że pakujesz w skuter 100 razy więcej kasy niż serca. Cały Twój tuning to kupione ze sklepu części ale nie zroibłeś nic sam tak jak Marian czy Levy przerobili swoje sqty na LC czy Siwy, a to co on robi ze swoim huraganem to w ogóle kosmos. Tuning to nie wydanie wielkiej kasy tylko serce i ciężka praca nad swoim pojazdem. Nie podoba mi się to…

popieram …

chociaz bys niewiem co w niego zamonotwal nigdy nie będziesz mogl go nazwac mianem " Custom" … typowy skuter plug&play … tuning nie polega tylko na kupowaniu i montowaniu części …

a siedzenie nad nadkolem przez ten tydzien to właśnie cala przyjemnosc bo kiedy zalozysz cos na sqt i zobaczysz efekt to jest to nie do zaplacenia kasa …

P.S Dolar czy aby nie trzeba cie znow przygasic …?? :roll: :mrgreen: :lol:

Jezeli mogę Prosic Administratora lub Moderatora o usuniecie ostatnich postow nie ne temat tylko na jakieś klutnie itp poniewaz bede kontynulowal projeck MBK z gory wielkie dzieki :smiley:


Panowie Wracam do prac!

[ Dodano: 2009-01-26, 20:14 ]

- Kierunkowskazy Revo Custom - chrom

- Adapter STR8 - aluminium

Naklejki : x2 Scooter Tuning Is Not A Crime

Widzę że w końcu jakiś UP:D:D Montuj adapter i rób foty bo jestem ciekawy jak będzie wyglądać :wink: :wink: Pozdro

Jeszcze przelaczniki od kirunkow klaksony i swaitel i roolgasz Kupuje nowy ;]
:smiley:

co daje nowy rolgas ?? po co to ??(znaczy wiem do czego to słuzy ale co ci da nowy??)

wrona napisał:

co daje nowy rolgas ?? po co to ??


Rollgaz nic nie daje to jest manetka gazu xD a ja kupuje nowy S6 i przelaczniki S6 chce mieć komplecik ;]. :-)

jaki setup wsadzasz w końcu z mechanikiż