Logo na koszulkę

no tak, ale to żeby wszystkim się podobało są nikłe szanse…
gdyby to był wydruk, to by było przypuszczam taniej i łatwiej do zrobienia ten napis i obraz motocyklu. ale znowu to nie będzie zbyt trwałe i po kilku praniach zacznie schodzić itp.

no co wy wymyslacie znowu oszolomy !

mamy prawie ukonczony projekt, wszystkim praktycznie się podoba.
wystarczy ze wrona dokonczy to tak jak mu podpowiedzielismy, naniesiemy ewentualne poprawki i do naszywania.

przestancie narzekac, jak jestescie tacy cwani to sami cos zaproponujcie, ja, rudy, wrona, dywer cos robimy a wy przychodzicie i jeczycie jak baby :569:

KruczeK napisał:

ja, rudy, wrona, dywer cos robimy :

.... i ja xD !




:564:

Courte nie pucuj . Jezu mamy jakiś projekt robimy ankiete TAK/NIE i nara . bo ja tak samo chce mieć na koniec stycznia koszulkę …

no i prawidłowo. dokończyć ten projekt do końca ankieta i gitara. a nie takie sranie w banie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja robiłem takie koszulki po 25zł sztuke mogę zrobić zdjęcia jak wyszły jak coś :wink: Można by forumowe zrobić.

no to dawaj !
a koszulki swoje czy razem z nadrukiem 25 zl ?
a jak oni daja to jakieś wzgledne sa te koszulki czy china szajs ?

Na chińskim szajsię po 17 zł chyba a ja brałem dla Siebie i dla ziomków lepsze i ładnie trzymają :wink: Koszulki oczywiście dają w tym nadruk maszyną a nie jakieś marne naprasowywanki :wink: to jutro foty podrzuce :slight_smile: (tzn dziś) ale w południe ;d

Nooo , dawać pomysły , ja będe robił :slight_smile: , zaraz jesczemoze cos pokombinuje :smiley:

dokoncz to co jest zaczete a nie zadne nowy pomysly !

znaczy , mowiąc , dawać pomysły , mówię o ,dopieszczeniu" tego loga , ale wsumie co tu dokańcać , zrobie jeszcze tylko jedna rzecz i zaraz tu wrzuce

A ja dalej zostaje przy swoim, żeby z lampy i tarczy także same kontury zostawić :confused:

a w ten sposób :smiley: ok



zrobiłem , obramówkę felgi , bo tarcza , była za mała , ale myśle czy nie zrobić obramówki jescze dodatkowo tarczy i paru innych piardołow na tyłach

Ja takiej nie zamówiłbym.

No i zajebiscie :slight_smile:

Jeszcze w felge wstaw jakis wzor felgi :wink:

Np:
http://www.maxcorse.com/web/components/com_virtuemart/shop_image/product/Cerchi%20F4%20TAMBURINI%20NUOVI.JPG moje ulubione felgi :smiley:

Kowal napisał:

Ja takiej nie zamówiłbym.



to trzeba bylo du uja waclawa wymyslic cos lepszego a nie narzekac. nikt ci nie kaze jej kupowac.
do roboty to zadnego, do narzekania wszystkie pi zdy

Ja tylko wyrażam swoją opinię, nie musisz mnie zaraz krytykować i o ile pamiętam to ja wyszedłem z inicjatywą tej koszulki.

jutro pokombinuje , z seryjną felga , itarczą , bo jak będzie tylko felga to moim zdaniem , będzie wyglądać dziwnie , ale nie wiem piszcie , jutro się tym pobawie