Logo na koszulkę

Kowal napisał:

Ja tylko wyrażam swoją opinię, nie musisz mnie zaraz krytykować i o ile pamiętam to ja wyszedłem z inicjatywą tej koszulki.




jedyne co robiles przez caly watek to narzekales, zero pomyslow.
wiec nie wyrazasz opinii tylko jeczysz jak ciota i przestan mi tu pie rdolic.

Nie nie ramiona felgi odpadają wg. mnie …
Coś z tym O trzeba zrobić bo nijak to wygląda …
Chyba, żeby wstawić tam zwykłe O z napisu z czcionki tylko wpasować w mniej więcej miejsce felgi/tarczy.
No a o tyle też już mówiłem, że kotnury jakieś lampy czy wydechu zrobić z tyłu też bo tył pusto wygląda :slight_smile:

zrobiłem samą obwódke i chujnia moim zdaniem


co miślicie o takiej opcji , tylko dodatm więcej baiłych elementów , felgą zajmę się puźniej



Kurcze jakoś dziwnie to wygląda to siedzenie i blik na baku… trzeba sprobowac czegos innego… a kolo moze jakby zrobil takie grubsze biale ?bardziej wypelnione

Głupio wygląda a z białym tłem jeszcze bardziej.
Może samą nakładke pasażera ? Albo tak jak mówiłem lampe/wydech …

nie wiem , tez mi się to nie widzi ale moze jak bym dał więcej białych elementów?? a kołem to spoko jescze się zajme na razie chce te puste w środku wyładowac

Za dużo też będzie ujowo właśnie … ma być z klasą :slight_smile:
Nie wiem nie mam pomysłu - spróbuj cholera ten wydech czy tam lampe czy zadupek nie wiem…

xD

http://img545.imageshack.us/g/2222222222444445554kope.jpg/

Po e ba ło Cie chyba :smiley:

Choć w sumie coś w tym jest :stuck_out_tongue:

Na pewno jakby to ktos ladnie zrobil to lepiej by to wyglądalo.
Ja niestety wspialem się chyba na sam szczyt swych umiejętności painta :smiley:

powiedziałem że felga się zajme luuuzik :slight_smile:

, kruczek co zamiećrzałeś zrobić z bakiem i siedzeniem ??

wrona napisał:

kruczek co zamiećrzałeś zrobić z bakiem i siedzeniem ??



nic, dalem tylko czarne wypelnienie i tak się zrobilo bo wzialem ta druga wersje ;p

ale daj taką mniej masywną fele, np. tą ulubioną od Kruczka i powinno być ok bo ta jest trochę zbyd pełna

Szympa, czytaj tematy :smiley:

napisałem że dam puźniej , seryjną felge razem z tarczą i osprzętem i myśle że to będzie najlepesze rozwiązanie , a przerobic to to nie jest problem

no wiem wiem ale się udzieliłem po prostu że jestem za takim czymś

pomyślałem nad zwyklą prostą wersją

i wymyśliłem takie cos ( puźniej jak cos wywale te loga malboro itp)

napis jednoslad pl wziałem z nagłowka i jest taka biała rameczka z tego względu że przy powiększaniu jakoś była jak wiadomo tragiczna jescze nie jest super ale lepiej tego nie zrobie , co w ogóle myślicie o takiej opcji

dobra jest ta opcja :wink:

No i to rozumiem. Luks

To jest nieźle nie wiem tylko dlaczego osrales tamten pomysl ? Tak daleko juz bylo z realizacja tamtego.

Tak to my Polski nie zbudujemy. poza tym to sam napis, zero inwencji i wyroznienia się z tlumu.

Ale to jest proste i ładne. A tamto gdzie koło robi za “o” w napisię to trzeba chwile pomyslec zanim się rozkmini, szczególnie jak idziesz ulica ktos rzuci okiem to nie ogarnie, a jak jest napis to przeczyta i moze wejdzie