Logo na koszulkę

Poprzednie logo nam podpierzyli , ale tak naprawde to najpierw my popierzyliśmy jekomuś innemu , więc padł pomysł stworzenia własnego , tutaj bede wklejał moje projekty i z waszymi pomysłami mam nadzieje że dojdziemy do perfekcji

na razie stowrzyłem , takie coś , jest to wycięte po chuju bo to tylko projekt , jak stiwerdzicie że jest ok , to dojdą cienie pod moto , napis jednoslad pl na dordze (na razie nie ma bo mam problem z zaznacznikiem) i iprzedewszystkim wszystko będzie ładnie wycięte

i teraz pytanie , moto zostawić tak jak jest czy w czarno bieli jak tło , ogólnie trudno jest znaleść pasujące moto pod to tło (moze ktoś znajdzie cos lepszego niz moje )


tło





i moj projekt



a i bieli w moto zawsze mogę dodać czy odjąć

Ale moim zdaniem droga też czarna.

robiłem tak , droga wychodzi zbyt chujowo ale sprubuje jeszce zrobić tak że , osobno droge przerobie a osobno moto i moze wyjdzie lepiej

będzie git, tylko niech to jeszcze ktoś na koszulkę naniesię ;p i graficznie i normalnie :smiley:

ale to jest takie trochę niskie i szerokie i może to nie do końca fajnie wyglądać

zrób wg moich założeń kontury drogi, w śkrodku napis jednoślad i dalej motocykl i będzie git :wink: Droga nie może być tak pochylona :wink:

Dywersant napisał:

kontury drogi



robiłem takie coś ale wygląda jak gówno , a droge specialnie jescze lekko podniosłem bo tez chujowo wyglądało

Dywersant napisał:

śkrodku napis jednoślad



czytajcie text a nie tylko oglądacie obrazki , mówię że jak się przyjmnie to napis będzie :)

dziś może jutro zrobie to tak na 100% a nie tylko projekt

Tylko bierz pod uwagę, że to ma być wyszywane więc, super mega detale odpadają !

pomysl jest zaje bisty, ale motocykl to musi byc tylko kontur/cien i droga tez musi byc czarna a na niej napis który będzie transparentny, cyzli będzie mial kolor koszulki :wink:

sprubuje :smiley: tylko dzis juz jestem zajebany mółem :smiley:

TRZYMAJ BAZE

ooo dobre!

Napis by trza trochę przekrzywić no i motór dodać :slight_smile:

RudY napisał:

Napis by trza trochę przekrzywić no i motór dodać :)



Paint ma ograniczone możliwości, jak i moje chęci na więcej nie pozwoliły :P
btw wrona miał to robić :P

zrobie zrobie tylko muszę nabrać chęci :smiley:

a jak mówię że coś zrobie to to zrobie :slight_smile:

zrobiłemz taką drogą , jak jest mot, i zrobiłem taka aktentyczniez czarnej kręski i obie opcje wyglądaja tak chujowo że szkoda to było tutaj wrzucać , dywer wszystko ładnie wygląda dopuki se to wyobrażasz , ale jak to widzisz to juz jest duuupa , chyba że trochę inaczej se to wyobrażamy

aktualnie prubuj zrobić inne logo , ale w głowie mam pustki ;/

nie wiem dawacje tu loga z innych for , bede prubował , robić coś na tej bazie

edit doszedłem do wniosku że kolorowe logo moze być

i zrobi się taki nadrug jak maja na ss , trzeba poszukac na allegro typa który robi porządne nadruki , i bo te koszulki z ss są zajeboscie zrobione , i nie będziemy się pierdolić z jakimś wyszywaniem , za nie waidomo jaką kase


Edit

mam pomysła

pomuszcie( nie wiem jak się pisze sz/rz a słownik mi się zjebał) mi znaleść tą R1 z logo albo jakąś podobną , i w podnej pozycji

jebać że ppp mam nadzieje że wybaczycie

jescze do delikatniej poprawki bo widać , kanty (ale to żaden problem) , i inna czcionka napisu , bo ta jest mega chujowa ;/ ale moj zasrany gim nie ma fajniejszych ;/

i dałem czarne tło bo myśle że damy czarne t-shirty



a nie lepiej od tego “O” było dać moto na koleś :573:

[ Dodano: 18-12-2010, 00:29 ]
Spójrz choćby na nasz baner u góry, jak jest moto jadące na kole :wink:

wrona - już chyba wolałbym tą drogę niż to co pokazałeś teraz :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jakieś dziwne takie i ogólnie ble i nie podoba mi się …

Dywersant napisał:

a nie lepiej od tego "O" było dać moto na koleś :573:



nie bo to nie sp ani ss , tylko jd , , myśle że jak dam jescze inną czcionke to będzie lepiej , i wpadłem teraz jescze na ciekawy pomysł co jescze z tym zrobić , tylko mam problemz wykonaniem