Logo na koszulkę

Wkurwiłeś mnie tym śmieciem :evil:

To są wersje poglądowe, jutro nad tym posiedzę i dopracuję(bo w paincie trochę wolno to idzie, a innego programu na razie nie ściągnąłem):wink:
NORMAL

NEGATYW

tacke coś chcesz coś zrobić ?? No ok , na temat gutstów się nie dyskutuje.

To co tu widzisz, jest zrobione na odpierdol w 5 minut :wink:
Mam jeszcze jeden koncept związany z przeróbką twojego loga, które można w prosty sposób połączyć z obecną szatą graficzną forum :wink:

a mi się podoba to logo wrony, tylko żeby napisy dać inną czcionką i innym kolorem.

hmm… wrona tamto co dałeś to może i dobre by było gdybyś jakoś popracował nad moto bo teraz wygląda jak po wypadku i skrzywionymi lagami :stuck_out_tongue:

i skrzywionymi lagami :p



ja tego nie widzę w ogóle, tylko czcionka mnie denerwuje :)
i mam taki jescze jeden zajebisty pomysł tylko za chuj nie wiem jak to zrobić

Fajne dużo dużo lepsze od jakiejś drogi czy czegoś

udało mi się wygrzebac odpowiednią opcje i zrobiłem co chciałem , kolorową ubwódkę, to kolor da się zmienić dwoma ruchami jak coś , a to z kreski to muszę jescze dopracować(teraz juz nawet wiem jak ale zrobie to rano bo zaraz ide spać) ) , i kanty widzialne na dużej rodziałce tez jescze puźniej , zrobie,

i tak ogólnie to szybko piszcie co jeszcze widzicie na tym obrazku , bo dziś wieczorem lece do PL , i wracam po nowym roku w a Polsce nie bede się tym bawić z wiadomych przyczyn



Mi się to średnio podoba.

[ Dodano: 19-12-2010, 01:49 ]
ale złe nie jest

opcja z kreską poprawniona mi się podoba :smiley:


źle nie jest, ale nadal upieram się aby R1 nie miala małowania itd. to ma byc tylko kontur, obrys no nie wiem, wiecie o co mi chodzi.

po pierwsze tak to wygląda dosyc slabo
po drugie to ma mieć mało szczegolow
po trzecie NIE MAMY PRAWA uzyc logo yamaha itd bo to znaki towarowe, zastrzezone itd !
a po czwarte ja chce wyszywana koszulke, bo naprasowanki i nadruki juz mi się znudzily, dlatego ma nie byc szczegolow.

sam napis mi się podoba :wink:

ta erłan to am byc cos w ten desen
http://dmscrew.pl/

ale najlepiej zeby wyglądalo tak jak mialo byc pierwsze logo, bo taki motocykl wygląda super, lepiej niz taki szczegolowy.

KruczeK napisał:

po trzecie NIE MAMY PRAWA uzyc logo yamaha itd bo to znaki towarowe, zastrzezone itd



górne napisy wywalić to nie problem

dolny napis jest w połowie zakryty

KruczeK napisał:

dlatego ma nie byc szczegolow.



na takie logo nie mam pomysłu



Edit:


Doceńcie to że już kuźwa ponad godzine temu miałem iść , a dalej siędze i pierdole się z tym logiem , o kuźwa 2 w nocy



taka mam tego wizje, niestety to szczyt moich umiećjetenosci graficznych :smiley:

moto czarne i wokol niego szara/srebrna obwodka i potem ta czarna obwodka jeszcze jak jest i napis pomaranczowy jest spoko - to by byla wersja na biala koszulke.
na czarna koszulke trzeba by zrobi biale moto i biala obwodke ta druga co jest czarna a srebrna by zostala i napis tez by zostal.

aa i trzeba by tak zrobić zeby ta tarcza hamulocwa byla z przodu tylko jedna i zeby byla cala widoczna, a nie zasloniona przez lage i zacisk i to by bylo “O” z napisu w kolorze obwodki tej szarej/srebrnej.

jedyne co to można np tylne kolo i przednie lampy zostawic w kolorze srebrnym lub tylko siwatla przednie w kolorze transparentnym czyli by przyjmowaly kolor koszulki.

pamietajcie ze mało kolorow uzywac, bo kazdy uzyty kolor to dodatkowy koszt.


wg mnie tak wygląda spoko.

jutro pobawie się z wersja na czarny t-shirt , i ogólnie proponuje czarne , koszulki bo , nie wiem jak wy ale ja mam talen do upierdalania jasnych rzeczy i zresztą to cieżko doprać i w ogóle białe mi się nie podobają

Ja popieram wersje Kruczyzny … może ja nie chce żeby to R1 była ? Taki jakby aerox wśród wielkich motocykli … Lepiej po prostu zarys i już wiadomo, że moto :slight_smile:
I już wiem co mi się z tymi lagami nie podobało ! Koło jest za nisko !
I trzeba by to koło jakoś wyróżnić trochę, żeby było wiadomo, że to “O” :stuck_out_tongue:

no to mowie, zeby tarcza zostala tarcza i zeby się rzucala w oczy i robila za “O”

wrona, weź może spróbuj wykorzystać ten szkic

Motocykl fajny, szkic nie jest skomplikowany i da się go jakoś zaaplikować do Twojego pomysłu, a wtedy byłoby miodzio :wink:

Tamto moto z tej strony od Kruczka i tak jak jest teraz z tym napisem z tą kreską ciągłą, jakoś tak ładnie coś i będzie pięknie.

Dywersant napisał:

Motocykl fajny,



jebać turystyki :D

ale tak poważnie , nie che mi se tego wszystkiego robić , bo to żmudne i czaso chłonne napierw zrobie to pierwszą wersje

ta R1 mi się podoba, ale nie róbcie na czarno wszystkiego, zostawcie jej lampy ;), bo to super wygląda…