Logo na koszulkę

a co myślicie o takiej , opcji , wersja oczywiście na czarny t-shirt , reszte , typu silnik wahach i koła itp(innymi kolorami oczywiście się puźniej zrobi tylko powiedzcie co myślicie o takiej opcji żebym na darmo nie robił , i jak wiadomo wszystkie kanty i rózne dopicowania , dopiero jak swierdzimy że taki elogo chcemy



nikt nic nie pisze to zacząłem robic dalej

lipa…
maja zostac tylko swiatla i przednia tarcza i zobaczysz ze będzie ladnie,

Kupka … Generalnie fajne ale coś tam jest dziwne jakieś takie :stuck_out_tongue:

Robione na szybko…
KruczeK to chyba tak widzi - i mi też to tak właśnie by pasowało :slight_smile:
Edit:
Hmmm tak patrze i jeszcze jakby była tył tarcza i coś z tyłu (wydech albo siedzenie pasażera) to było kozakowo :slight_smile:
A no i lampa i tarcze to też kontury, a nie tak jak ja dałem :stuck_out_tongue:

aa w ten sposób , ok

No to targaj bo mało czasu :stuck_out_tongue:

kurwa tyle się pierdoliłem żeby na końcu zrobić lampe i napis



myśle że zamiast samej tarczy dać razem z całą felgą , szybko chce odpowiedż bo mało czasu

A na prawdę lepiej by nie było zrobić samych konturów ? Jeśli ma to być wyszywka to tarcza i lampa odpadają a jedynie same kontury …
Tak w ogóle to “J” jest ucięte …
I jeszcze tył tarcza taki zarys żeby też był :slight_smile: Kontur oczywicho

Ty grafiku nasz :* :smiley:

a nie lepiej zostawić, tak, jak zrobiłeś w poprzednim poście, tylko rant przedniej felgi wyróżnić kolrem takim, jak czcionkaż

to znaczy który przykład zdecydujcie się , ja mam jescze 30 min

Ten:

mam apropozycje , zastanówcie się porządnie , ja moze bede raz na jakiś czas wpadał na forum , wypowiadał się , i w nowym roku to zrobie bo nawet jak teraz to zrobie to trzeba będzie to ładnie wykończyć a nie mam na to czasu , teraz przez swieta zamówienia i tak nikt nie złoży a nawet jak złozy to na przyszły rok najwcześniej przyjdzie

Dywer - i jak to niby chcesz mieć wyszyte ?
Kontury tylko niech będą - ja nie chce R1nki z krwi i kości na plecach :stuck_out_tongue: A tak to nie każdy pozna, że to eRŁAN

To dajcie aeroxa!

Kowal napisał:

To dajcie aeroxa!



S P I E R D A L A J! :D

[ Komentarz dodany przez: RudY: 19-12-2010, 23:35 ]
x2

no i co w końcu?

no nie wiem co tam wrona działa :stuck_out_tongue:

ja wam mówiłem tu nie mam gimpa ,

macie dokładnie wymyślić co ma być a ja to zrobie

dobra widzę ze nigdy nie zamówimy tych koszulek ;/

popieram Kondzia… każdy ma inny gust i każdemu się co innego podoba, każdy ma swoje pomysły.
jak będziemy mieli każdy mówić co komu się podoba i co kto chce to tak jak Kondzio napisał to nigdy nie będzie skończone.
zrobić jeden projekt a porządny potem ankietę czy się podoba czy nie jeśli większość będzie za to go zaakceptować jeżeli nie to robić następny. takie jest moje zdanie…

Ankieta odpada bo będzie tyle głosów ile gustów czyli każdy na swoje ulubione będzie głosował i i tak będzie kupa… mniejwięcej po równo dla każdego będzie

Po prostu trza znaleźć rozwiązanie optymalne z uwzględnieniem tego, że ma to być wyszywka czyli raczej kontury tylko …