Lockerz.com - nagrody za free

No w chwili obecnej mam 529 :smiley: Bo tak w ogóle za te ptk co jeszcze fajnego można wziąć? :stuck_out_tongue:

ee jak zapomniałem hasła do tego to co mam zrobić? Bardziej nie wiem jakie wpisałem znaczy tak średnio wiem…

Na stronie głównej masz “Forgot your combination”

Zaraz pod miejscem gdzie można wpisać hasło :slight_smile:

Racja dzięki dziś jestem przytrzymany

Mafioz, mafioz myślisz że tu się strefa czasowa nie zmieśniał? Dupa ja cały rok jestem godzinę w tył

wrona napisał:

Mafioz, mafioz


wrona, wrona xD nie wiedziałem że się strefa u Ciebie też zmienia ;) za niedługo się okaże co i jak na tym lockerz i czy zdążę coś upolować ;D

:smiley: POWODZENIA WSZYSTKIM! :smiley:

no, no i wzajemnie ofc :smiley: (zostawcie psp dla mnie xD) haha

Dzięki i nawzajem :stuck_out_tongue: A z tym psp może być na prawdę ciężko :-/

A ja nie dziękuje ;D Po co zapeszać czy jako tam się mówi :smiley:

ja się modle żeby im serwerów nie przeciążyło bo już coś błędy wyskakują coraz częściej a 30min przed tym wszystkim jest i strona coraz wolniej chodzi przynajmniej w tej części reenderm… mam nadzieje że to dlatego że coś kombinują jeszcze :wink:

Jak strona siada i jest komunikat to z ich strony :smiley:

Ja bym się nie przejmowal :stuck_out_tongue:

a ja biore gierke za 100 ptz moze będzie łatwiej :smiley:

ja cokolwiek wartościowego jak pisałem aby chociaż sprawdźić czy to serio działa a gre się też opłaca :wink:

No nie wiem, czy będzie łatwiej :-/ Mi się wydaje, że im rzecz droższa, tym będzie łatwiej (mniej ludu się na to rzuci) :stuck_out_tongue: A rzeczy typu gierki rozejdą się w 5 minut :-/

cholera wie ale ja juz wchodzę w dział redeem bo co raz bardziej strona muli :smiley:

no, przekichane xd znając życie będą opóźnienia xD jak nic nie bd ciekawego to wstaje o 3 :wink: to zalezy bo gierki mogą się rozejść w 5 minut tak samo jak psp bo 200pkt szybko uzbierasz, najdłużej to będzie telewizor, mac book itp ;p

jeczcze 12 minut według mojego ale kurde to ciężko tak synchronizować te czasy"D

A oszukiwał ktoś z tymi zaproszeniami po 1 październikaż :roll: Bo podobnież mają te osoby banować :-/

revo_70, ile masz ptzł? i na co polujeszł?