Lockerz.com - nagrody za free

Polecam TO

Piszą tam aktualnie o WSZYSTKICH zmianach…

nie wiem czy macie te wiadomość ale nie można odswiezac co chciwla bo można bana dostać , razna 10 minut( nie doczytałem się) można odświeżać albo strona sama się odświeża :smiley:

[code:1:65aa49c5b1]There’s a display error on your home page landing page that shows the NUMBER of friends you have. It does NOT affect your total PTZ showing or in database and does NOT affect your Z-list status. We will NOT be fixing this until after our redem…ption is completely finished over next 24-48 hours. Our full focus is on adding capacity to handle high traffic tonight and getting everyone’s PTZ balances accurate.[/code:1:65aa49c5b1]

Mniej więcej…

Występuje błąd na stronie domowej, który pokazuje liczbę przyjaciół jaką posiadasz. Nie wpływa to na twoja PTZ wyświetlane lub w naszej bazie danych i NIE WPŁYWA na status VIPA. Nie będziemy tego naprawiać aż po reedem (czyli po dzisiejszym/jutrzejszym boom). Coś tam, ze naprawią w ciagu 24-48h i coś tam, że skupiają się na opanowaniu dzisiejszego ruchu wieczorem ;].

To tak mniej więcej ;]

Zarąbiście… teraz mi działa dobrze i pytania działają, dostałem 2 pkt za odpowiedź… szkoda ze wczesniej nie wiedzialem ;[ ;[ ;[ ;[ gluuupi ja

no no masz racje :smiley:

no to mi też wyślijcie na e-mail elf5@onet.eu

poszło :smiley: na onet dochodzi szybko w 2 -3 godzinki nawet szybciej :smiley:

[code:1:78062e8ab1]LOCKERZ
International członków: 1. Upewnij się, że ustawienia konta podać swój numer telefonu. Nie jesteśmy w stanie wysłać za granicę bez poprawny numer telefonu podłączony do pełnego adresu. 2. Kiedy umorzenia, w polu “państwa”, proszę podać … Twoja dwu znaków KOD KRAJU. Twoje zamówienie nie zostanie przez niego bez tej dziedzinie wypełnione[/code:1:78062e8ab1]

O co biega z tym kodem kraju :?:

W polsce nie ma STATE - stanów…

Kod państwa polskiego to… uwaga uwaga…

PL …

Czyli trzeba to wpisać w STATE?

taaaaaak … tam gdzie masz state wklepujesz PL…

no panowie jeszcze niecałe 1,5 godziny

muszę to zobaczyć

ale wam też się czasem pokazuje że nie da się wyświetlić strony/ coś tam robią na tej stronie?

Oby się udało. Wrona, a jak ty w Anglii siędzisz to nie powinieneś ieć wcześniej ze 2 godziny?

Kowal napisał:

Oby się udało. Wrona, a jak ty w Anglii siędzisz to nie powinieneś ieć wcześniej ze 2 godziny?


chyba ta sama strefa czasowa ??
edit: chociaż nie wiem czy ta samałą jest tu jakiś geograf?? xD

oboje się mylicie godzina w tył

Czyliż o 23 będziesz miał?

wiktor24 napisał:

chyba ta sama strefa czasowa ??


dupa... w anglii jest strefa +0 a w PL zależnie od pory roku +1 lub +2
teraz u nas jest +2 więc teoretycznie Wrona powinien to mieć 2 godz wcześniej ;p
do października u nas jest +2 więc jak u nas będzie to o 24 to u wrony o 22 ;p

Dobra chłopaki powiedzcie na co polujecie :stuck_out_tongue:

Ja na ipoda nano 16GB 5gen :slight_smile:

a masz tyle punktów na to? xD
ja na ipod’a a od biedy cokolwiek wartościowego ;p