Lockerz.com - nagrody za free

Mi też właśnie wczoraj najpierw odjęło 8ptk, a odświezyłem i już tylko 4 brakowało. No i dzisiaj zamiast 308 mam 304 ptz. A miałem więcej niż 9 prawdziwych osób zaproszonych.

[ Dodano: 15-10-2009, 15:41 ]
Może usuwali te konta nie aktywne

co za kur.wa hu.je wszystkich dodanych mi usunęli ;/ nawet tych prawdziwych

A punkty ci zabraliż

Moje propozcyja… NIEZADOWOLENI WYPIER***AÆ! Ile razy można gadać, że

OD KILKU DNI PRACUJ¡ NAD STRON¡ BO DZISIAJ URUCHOMI¡ J¡ NORMALNIE! (póki co jest to beta).
WSZYSTKIM ALBO POUCIEKALI ZNAJOMI, ALBO PUNKTY, ALBO JEDNO I DRUGIE… DAJCIE SPOKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓJ!

Jak macie na legalu wszystko to piszcie do nich, że Wam uciekają ;/

taa a tutaj wybija 24 chcesz wejść na stronę lockerz.com a tu strona się wczytuje 30 minut albo w ogóle się nie wczytuje bo serwer przeciążony xD hahaha

Ej a mam takie trochę głupie pytanie :stuck_out_tongue: Jak moja ulica nosi nazwę św. Andrzeja Boboli. To tam na stronie wpisać Św. Andrzeja… czy Saint Adrew Bobolaż :-?

nie kombinuj ;/ Wydukują wlepe z adresem ;/ Najpierw i tak dojdzie do rozdzielni w PL…

Jak już coś to możesz bez polskich znaków bo nie wiem jak sobie z nią amerykance ew. poradzą…

adresuj po polsku

A punkty ci zabraliż



punkty są wszystkie :smiley:

a jak myślicie wziaśc grę za 100ptz i sprzedac za 150zł czy czekać do następnego upa i wziaśc psp :smiley: chociaż w sumie do następnego upa to uzbieram 200 na psp :smiley:

Do nastp. upa mogą ceny skoczyć ;]

[ Dodano: 15-10-2009, 16:38 ]

wrona napisał:

punkty są wszystkie



to co ci przeszkadzał o.O

No kurw* skad macie 300 pktą ;/

Shakin napisał:

to co ci przeszkadzał o.O



to ze vipa bym chciał mieć

excent napisał:

No kurczę pieczone* skad macie 300 pktą ;/


codzienne logowanie 2 pkt dziennie
odpowiadanie na pyt. 2 pkt dziennie
zapraszanie osób 2pkt dziennie
KONTO VIP wszystkie punkty podwojone czyli nie 2 za zalogowanie tylko 4, 4 za ptania i 4 za zapraszanie osób ;)
z vip'em 240pkt w miesiąc ;d

z vip'em 240pkt w miesiąc



Za samo wchodzenie + dailies ;D A zawsze można kogoś zaprosić jeszcze :P

to ze vipa bym chciał mieć



Wrócą ci znajomcyh.. Przeglądnij sobie raporty i policz ile ludzi masz w raportach którzy się z twojego zapro zapisało...

To pytania juz dzialajaż

excent napisał:

To pytania juz dzialajaż

:573: :573: :573:
pytania działają od początku istnienia lockerz... bynajmniej ja się zarejestrowałęm na początku września i pytania już dawno były... :573:

[ Dodano: 15-10-2009, 17:43 ]
http://www.lockerz.com/dailies

aaa wbiło mi konto vipa , ale za ostatniego e-maila nie policzyło punktow i pisze ze brakuje jednej osoby do vipa , ale vipa juz mam :smiley: i brakuje mi 2 ptz do 100 żebym mógł gre zamówić ;D

[ Dodano: 15-10-2009, 17:56 ]
po broblemieć ::smiley:

A dziala Wam teraz lockerzł
Mi pytania nie dzialaly…


mi takie cos się wyswietla jak wchodze na lockerz.com



wszedlem przez CHROME to dziala, ale od nowa punkty mi leca…

A ja nie dostałem zapro. Niech ktoś wyśle.

bartek226@o2.pl

jestes juz w systemieć
ktos wysłał

Jak ci się wyświetla takie coś to słownik w ręke i sprawdź sobie co to znaczy ;/

http://www.lockerz.com.pl/ czytać!