Lockerz.com - nagrody za free

LOCKERZ.COM

Chciałbym zaproponować wam nową stronę na której można wygrać fajne nagrody całkowicie za darmo.Codziennie możemy uzbierać daną ilość punktów. Które możemy wymienić na fajne nagrody.

Istnieje taka strona jaka jest lockerz.com. W skrócie jest to strona na której w łatwy sposób zdobywacie punkty i zamieniacie je na różny stuff .

Na dzień dzisiejszy strona nie ma zbyt wielu użytkowników dlatego są bardzo dobrze opłacalne stawki. Dzielić kogoś od strony może tylko brak zaproszenia. Ja mam do rozdania 20 zaproszeń wiec jak ktoś by chciał niech poda w temacie swój adres email.

Dodam jeszcze ze nie jest to jak większość takich stron strona, gdzie wszystko jest wysyłanie tylko do USA, to jest międzynarodowe.

Samo zbieranie PTZ jest bardzo proste jest na to parę sposobów:
1. Za codzienne zalogowanie się Dostajemy 2ptz
2. Za zaproszenie kogoś 2 ptz
3. Za grę (do 60 pkt)
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) od 2 do 10 PTZ

Dodatkowo posiadając konto VIP (potrzeba 20 zaproszonych osób ) wszystkie punkty które zdobyliśmy dziennie nalicza x2

Ponieważ strona dopiero startuje od rejestracji potrzebne jest zaproszenie.
Nagrody takie jak konsola Wii to tylko 200 PTZ jednak jeżeli nie jest się obywatelem USA to tej sumy trzeba doliczyć 20 punktów za wysyłkę
Strona wydaję się prawdziwa ponieważ jej fundatorem jest Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.



Aby się zarejestrować potrzebne jest ci zaproszenie, w tym celu napisz swój email w tym temacie.


Dowody, że nagrody są wysyłane:




Filmiki z rozpakowywaniem nagród : http://www.vidoemo.com/videosearch.php?q=Lockerz+Unboxing+

było ;d

nie wiem gdzie ale mi mozesz wysłąć zaproszenia wrobel-patryk@wp.pl

hey ja też chce
mail: wiktor25@autograf.pl

ja też mam konto i powysyłałem zaproszenia do wrona, wiktor24, już :stuck_out_tongue:

yyy nie mogę się zarejestrowac bo się pojawia takie coś po lewej stronie :frowning:
PLEASE PROVIDE:

* Correct Captcha
o co chodzi??
edit : już poradziłem sobie

“proszę podaj
Poprawny capcha”
a capcha to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/CAPTCHA

więc musisz mieć jakiś obrazek z kodem :stuck_out_tongue: jak się nie wyświetla to w IE spróbuj

no zarejestrowałem się i zagrałem mam 33 pkt. xD
a ty mafioz ile masz pkt.? i co ja mam tam robić (jakbyś mógł objaśnić w ramach wdzięczności za 2 pkt. ode mnie :lol: )

no :smiley:
no to tak. za każde zalogowanie masz 2 punkty (tylko 1 raz dziennie)
za zaproszenie znajomego +2pkt
za odpowiadanie na codzienne pytania +2 punkty.
pytania masz tam u góry w menu klikasz na “connect” (czerwona ikonka z ludzikami)
a tam po prawej stronie na “Answer DAILIES” i tam masz pytania.
punkty za odpowiedzi nalicza tyko z bieżących pytań czyli odpowiadasz na dzisiejsze pytanie +2pkt a jak odpowiesz na wczorajsze to nie dostaniesz punktow ;p
jak zaprosisz 20 znajomych dostajesz konto vip i wszystkie punkty się podwajają :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 03-10-2009, 11:52 ]
PS teraz mam 145 punktow i stać mnie na wybraną gre i połowicznie na ipod’a nano 8GB :smiley:
od 15 sięrpnia nowa dostawa w sklepie i startują wysyłki do EU w tym do PL ;d

Mafioz napisał:

pytania masz tam u góry w menu klikasz na "connect" (czerwona ikonka z ludzikami)
a tam po prawej stronie na "Answer DAILIES" i tam masz pytania.
punkty za odpowiedzi nalicza tyko z bieżących pytań czyli odpowiadasz na dzisiejsze pytanie +2pkt a jak odpowiesz na wczorajsze to nie dostaniesz punktow ;p


a w tych odpowiedziach mogę pisać co mi się podobaż

no możesz ;p nie wiem czy to sprawdzają ale raczej komu by się chciało.
pytania są banalne na prawde nie żadne pytania naukowe np. co to jest tylko np. co byś zrobił gdyby itp ;p

dobra dzięki MAfioz dałbym pomógł ale nie mój temat…
w tym katalogu nie ma prawie nic dostępnego ale jak ma być dostawa to luz

modzi nie usuwajcie tych postów bo się może przydać :wink:

Ja mam 138 ptz. Mafioz, jakby co to tej gry i tak nie możesz wziąć bo jest napisane “get some fresh”

Kowal, dostawa towarów będzie po 15 ;p dopiero mieli 1 czy 2 dostawy to się nie spodziewajmy że wszystko będzie dostępne bo takie osoby co mają po 100pkt i widzą że gra dostępna to biorą od razu :stuck_out_tongue: i się kończy

[ Dodano: 03-10-2009, 12:37 ]
przed nowym rokiem pasuje wydać wszystkie punkty bo i tak się zerują z każdym nowym rokiem xd

To trzeba będzie coś zamówić, a potem najwyżej się sprzeda.

a te gry pojawiają się tam gdzie pytaniaż
wnioskując po ilości pkt. macie konta od ok. miesiąca :slight_smile:

no ja około miecha ;p na początku wrzeźnia jakoś założyłem ;p
a gry to nie wiem, ja miałem tylko jedną, tą po rejestracji i tyle z gier było xd

Ja mam około pół miesiąca i mam 138 ptz.

bez konta vip nie masz szans tyle zebrać ;p
zakładając że z początkowej gry zdobyłeś 38 pkt to masz 100pkt do zdobycia w 14 a wtedy musiałbyś mieć około 7 punktów dziennie a bez vip’a raczej nie możliwe chyba ze zapraszałbyś dziennie minimum 1 osobę ;p
ja od miesiąca codziennie poświęcam an to 2 minuty i mam 145 punktów bez vip’a itp ;p

Mam Vipa :smiley: