Lockerz.com - nagrody za free

Ja mam 186 ptz ^^

Ja miałem 450 ptz ale usuneli mi hamy :confused: i mam 180

a za co usuneliż

ah, bo nabijałem punkty nielegalnie :smiley: tzw. odswierzalem stronę i mi niekiedy 10 ptz dawało :smiley: :smiley: :smiley: w dzień to 400 nabiłem :smiley:

no to się nie dziw xD trzeba było z umiarem, nabić np. 100 pkt tym sposobem powoli i by nie namierzyli ;p

a ja nawet nie wiem jak wejśc w gry :smiley: bo jedyne co mogę kliknąc to sklep i my lockerz i nic więcej reszte klikam i się nie włacza :smiley: a inkonki od gier to tam w ogóle nie ma :smiley: zrób miktoś screena strony głownej :smiley: bo chce se porównac :smiley:

wrona, gra była na początku i więcej nie ma. Ja mam konto vip i też nie mam gier.

Mafioz napisał:

no to się nie dziw xD trzeba było z umiarem, nabić np. 100 pkt tym sposobem powoli i by nie namierzyli ;p



Namierzyli by i tak bo zobacz, wtedy konto mialem z 3 dni a ubilem 400 PTZ, i np jakbym ubil 100 to nawet jakbym w grze zdobyl 60PTZ za logowania z odpowiedziami dostał 12 przez te dni i za werbowanie kumpli (mam tylko 3 do tej pory) to nie uzbiera 100 :/ a poza tym to 1 dzien tylko działało na drugi już nie :573:

działą to w ogóle … bo bym chętnie sobie coś zamówił ^^

daj maila to Ci wysle zapro ;p
działać działa, filmy z nagrodami są, nawet mój kolega się zarejestrował a on taki się wirusów boi i każdą stronę sprawdza a jak się gdzieś rejestruje to musi to być pewniak ;p
od 15 sięrpnia startują wysyłki do pl ;d

to mi wyślij na janica94@interia.eu

poszło, jak ktoś chce to walić wysyłam wszystkim zaproszenia :smiley:

Jaki 15 sięrniaż Przesz to w huj dawno było?

wyślij mi też: jacozory@gmail.com

JacoPL, już poszło Kowal, pomiećsząło mi się 15 października ! :stuck_out_tongue:

Mafioz mi też mógłbyś wysłać kubadrut@wp.pl ;]

poszło, ktoś jeszcze? :smiley:
jak ktoś nie widzi zaproszenie to proponuje sprawdźić w folderze spam, ja na wp.pl tam miałem zaproszenie to na innych pocztach też tam może być ;p

ok dzięki ;p

http://www.vidoemo.com/yvideo.php?i=Q2RQb0JucWuRpNjVuTTA&lockerz-unboxing-free-ipod-nano dowód że nawet te droższe rzeczy wysyłają
ipod nano ahh xD

Ja też chce wysyłać!