Lockerz.com - nagrody za free

529, ipod nano 16gb 5gen :slight_smile:

kurwa serwer padł !!!

Nie przejmuj się, mi też co i nieraz wyskakuje błąd :-/ Serwer jest przeciążony…

fajnie by było jakby połowe amerykańców zbanowali bo odświeżają co chwile i zapychają serwa xd
jeszcze się nie zaczeło xd

Jak na razie wszystko fresh out :-/ A strona muli, że szok…

Fresh out i do tego nic nie dali ;/ A mało byc np psp Go i karty amazon… nie ma nic…

[ Dodano: 16-10-2009, 00:19 ]
Z face boooka [code:1:daa31bf87a]Despite best efforts it’s 6:04 and we’re trying to launch since 6pm. Like in September redemption too much refreshing giving us a false start. We’ll keep trying.[/code:1:daa31bf87a]

“LOCKERZ Despite best efforts it’s 6:04 and we’re trying to launch since 6pm. Like in September redemption too much refreshing giving us a false start. We’ll keep trying.”

Wystarczyło by czytać wiadomości na facebooku lockerz’a:
http://www.facebook.com/pages/LOCKERZ/80976158596

czyli się opóźni trochę dobrze rozumiem?

tylko ciekawe o ile, bo ja nie mam zamiaru pół nocy siędzieć przed kompem :-/

Loads are over a million right now. Working as fast as we can to bring even more capacity up. Next update in 10 minutes.

za 2,5h i tak nast. restock

As promised update: Loads getting a little bit better but still too high to have fair access for everyone. We’ll keep working it til we get it. Next update in another 10 minutes.

[code:1:91af146dd0] LOCKERZ As promised update: Loads getting a little bit better but still too high to have fair access for everyone. We’ll keep working it til we get it. Next update in another 10 minutes.[/code:1:91af146dd0]

no, czyli jest coraz lepiej, ja czekam do 1:00 ;p jak się sytuacja nie poprawi wracam przed 3 xD

[ Dodano: 16-10-2009, 00:33 ]
na facebooku 2 minuty temu dodali ten wpis a już 250 komentarzy xd branie niezłe mają…

NIE ODŚWIEŻAÆ LOCKERZ! Dajcie im to zrobić!

3 minutes ago - View all 658 comments ^^

868xD w 4 minuty xD
w tym momęcie każde dziecko naszej klasy i fotki.pl podcina sobie żyły że przez miesiąc tyle komentarzy nie uzbierał xD

Adding more servers and banning more than 2000 bad refreshers in past 10 minutes. Next update in 8 minutes.

niby za 8 mniut…

niby ponad 2tyś osób zostało zbanowanych więc większe szanse :wink: