Który wybrać

na 6-tce.

Haha śmieszne pytanie trochę :slight_smile:
Logiczne, że czym bardziej manetka odkręcona tym większe obroty tym więcej paliwa żre bo przepustnica bardziej otwarta :stuck_out_tongue:

leo tt czy gianneli nextą do full serię bo na razie 70ccm nie zakladam muszę dokonczyc serie. Ktore będzie dobrze od dolu bralo i nie zjebie miż

Ja bym brał gianneli bo leo tt to największy shit … ale podobno gianneli to też gówno…
Ale ja jestem takiego zdania: wszystko tylko nie leo tt :mrgreen:

Witam.
Mam pytanie jaki wał wsadzić do polini sport 70cc w bws, a jaki do malossi sport 70cc. Najbardziej interesuje mnie wał hebo sport 10mm ale nie wiem czy na ten sworzeń będą pasowały tłoki od tych cylindrów. Z góry dzięki za odp. :sunglasses:

nie pamiętam czy 10mm jest w keewau czy w minarelli , domyślam się że masz sr z minarelli , jeżeli w minie jest 10mm to wszystko będzie pasować , ale do sportowego cylka z palcem w dupce wystarczy seryjny wał.

jeżeli w minarelli jest 12mm a ty wsadzisz wał z 10mm czyli od kałeja , (bo wszystko to samo tylko rozmiar sworznia inny ) to będziesz musiał kupowac kałejowe cylindry , bądź same tłoki , bo cylki do keeway i minarelli są takie same , tłok też gdyby nie rozmiar sworznia

Nie kieruj się Sr z profilu, bo mi chodzi o cylinder z tłokiem na sworzeń 10mm do bws w którym siedzi mina vertical. A wał zmieniam, bo ten co mam jest już wacuś wart.


Problem rozwiązany - biorę Malossi Sport 70cc i wał Hebo Sport 10mm :622: :622: :622: :622: :622: :622: :622:

Siem. Nie wiedziałem gdzie to dać więc pisze tu.
Dorwałem wario polini sc i jest ono trochę zużyte. Problem polega na tym że “chromek” po którym ślizga się pasek zaczął schodzić. Jaką opcje teraz proponujecie? Zedrzeć tą warstwe chromu i bd git, ubytki zakleić czymś czy wario w koszł

FOTO:

mi się wydaje, że to nie powinno przeszkadzać a jak już to zedrzeć to do końca i będzie git
ewentualnie wypolerować

te ubytki na wewnętrznym pierścieniu mnie martwią , ale ja bym to poprostu zalożył i obserował , bo tutaj raczej nic sensownego nie wymyślisz

Nic z tym nie rob

w sumei to tam pasek i tak mało co chodzi :stuck_out_tongue:

Kurcze nie wiem gdzie to napisac mam problemy z dostaniem setow do rieju :frowning: i moze ktos wie czy by pasowaly sety od yamahy tzr ?

Chłopaki. Co wybrać?
Mam do wyboru sprzęgła :
1. Stage 6 Sport Pro - 120zł
2. Rms Racing Pro - 100zł


Które będzie lepsze?
trza przyznać że wygodna opcja z naciąganiem sprężynek tych w rms’ie . Tańszy koszt regulacji i wgl :smiley:

kondzio94 napisał:

2. Rms Racing Pro - 100zł



dobre sprawdzone przezemnie sprzęgło , to jest dobre sportowe sprzęgło , lecz tańsze pieniądze bo nie tak wypromowane jak polini itp

a fajnie działa ta regulacja ?

poprostu zamiast , twrdszych spręzynek , naciągasz to ale ciężko jest to naciągnąć, ale dobry bajer :slight_smile:

Bo też mam rms’a ale bez tej regulacji… Mam na niego kupca… za 120zł … powiedział że na 100% wezmie ale pod koniec miesiąca. A nie chce brać w ciemno bo pieniądze są mi teraz na co inne potrzebne. Jakby co to wytarguję jeszcze z 10zł z tego rms’a :smiley:

ja bym wolał Stage 6, jest to jedno z najlepszych sprzęgieł … :roll:

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/05/65/58/1505655830
Panowie co to za wydech ?! Czy to jest ZX? czy co to jestą… Na 100% leo… bynajmniej taka końcówka … Prosze o pilne rozpatrzenie tegoo !!!