Który wybrać

piszemy tu jak nie możecie się zdecydować na jakiś z przedmiot bo mnie coś strzela jak co chwile widzę ,który wydech wybrać"

Gozdi napisał:

Witam.

Doradźcie w wyborze wydechu. Posiadam leovince rr przy swoim aeroxie i mam okazje kupić lasera xpro w chromie. Czy warto przesiadac się z leo rr na lasera ?
Setup:

Gaznik 21mm
Wario hebo ng
Sprzeglo i dzwon: RMS SPORT
cyl seria : w wakacje będzie 70ccm.

Pozdrawiam i proszę o doradzenie. :)

Dodam, ze cylinder najprawdopodobniej będzie Malossi Sport 70 lub S6 Street Race + zmiana waria na Malossi Multivar.

malossi sport i laser to niby najlepsz polaczenie wiec zmień

huj prawda danielson :smiley: laser jest najlepszy do :smiley: serii :smiley: , do 70 to jaśka tylko nie pamietam którego :smiley: , który to ten lepszy czy z czy r, bo jeden to tez bardziej do serii

do sporta yasiek r

wrona napisał:

laser jest najlepszy do :D serii


gówno prawda ... u mnie w serii jakoś zbytnio nie polepszył w 70ccm daje kopa ...

No X-pro jest lepszy od RR ale ja na Twoim miejscu bym nie zmieniał tylko poczekał na nowy cyl i potem zmieńił na coś od razu pod ten cylinder …

Adverion napisał:

zbytnio nie polepszył



bo nie umisz regulować ; D

to czemu w testach laser wychodzi podobnie do r’ki ? i np na ss.com w chuja ludzi go chwali o wiele więcej niz r’ke

bo nie umisz regulować ; D


to akurat niemożliwe ... ty sobie nawet nie wyobrażasz jak ja to próbowałem regulować ... i jakich umiejętności w regulacji przy tym nabyłem ...
2 zestawy rolek testowych + ileś kompletów rolek które kupiłem/miałem 4 sprężyny centralne 2 pary sprężynek sprzęgła gdzie sprzęgło reguluje się po przez dokręcenie śrubkami i 2 dysze ...

Danio nawet Laser wychodzi że jest mocniejszy o 0,1KM :-)

mafioz w swoim kewayu ma lasera przy małossim sporcie, i dopuki nie zmieńił przełozen to ładnie mu to jezdziło, wiec jak masz okazje to bez wachania bierz tego lasera,a jak ci się pozniej znudzi to sprzedasz :wink:

sebek napisał:

i dopuki nie zmieńił przełozen to ładnie mu to jezdziło,


a ktoś mówił że jak zmieńiłem przełożenia to gorzej jeździż oO
v-max nie wzrósł jakoś super ale to pewnie dlatego że nie zążyłęm tego skutera jeszcze wyregulować tak jak ma być a ja trochę ważę więc po zmieńie przełożen i dużym obciążeniu skutera nie ma co się dziwić ;p
ale wyreguluje na wiosnę ;p

jedynie przy małossim i laserze to trochę mocowanie przy wydechu lipa jest bo ciężko uszczelnić, nie że krzywe tylko tak słabo się z małossim zgrywa ;/

no ale zmieńiłes te przełozenia i masz/miałes jakieś problemy z regulacja z tego co pamietam :573:

no bo całkiem inaczej się zachowywał po zmianie tych przełożeń a miałem tylko 3 pary rolek na krzyż i kilka centralek a co się okazało centralki były za słabe itd
kupiłem hebo +90i rolki testowe i już jest spoko i licznik do plastiku zamkną jak ostatnio jechałem a wcześniej nie dawał rady :smiley:

Ale i tak uważam że nie opłaca się do sporta przełożeń zmieniać, przynajmniej w keeway :stuck_out_tongue:
a zamiast małossi’ego wybrałbym metrakita bo mocniejszy

Chłopaki xD Co to za wydech, na moje oko przypomina laser x-pro… Co o tym myslicie? Jaka to marka i czy podejdzie to do minarelli ?

Oto link:

http://allegro.pl/item888247229_wydech_bidalot_racing_speedfight_trekker_blaster.html


2 sprawa:

co myslicie o tym wydechu - Ixil GP 1
Czy jest to dobry wydech ? Pokroju Yaska R?

http://allegro.pl/item894456970_ixil_gp1_do_minarelli_dwie_rury_do_aprilia.html


Pozdrawiam i proszę odpowiedzcie :slight_smile:

Ten ixil to pokrój tecnigas next-r leovince zx :slight_smile: ale za to można przy kozaczyć 2 lufami ;d

[ Dodano: 23-01-2010, 18:16 ]
a ten pierwszy wydech to tak jest to laser i pasuje do minarelli :slight_smile:

Wydech Bidalot Racing( Speedfight Trekker Blaster)

wiec ci nie podejdzie bo do pezota.
IXIL to sam wyglad duzo ci nie da. Pokroj next'a jak rekord pisal

Ten IXIL to jakieś badziewie…
Nie możesz kupić jakiegoś normalnego wydechu ? Proponuję ci Laser x-pro albo używany Yasuni R

No właśnie szukam lasera, mialem okazje ale się spoznilem.

Damianoso, on napisal na tej aukcji, ze wydaje mu się, ze do peugeota, ale na moje oko jest to laser x-pro do minarelli. Moze ktos jeszcze się wypowiedzieć czy to laser i czy do minarelli horizontal?