Który wybrać

ja mam twarz, mordę to może ktoś inny tu ma ;]
Wiem, ze 15kilo schudłem a kask jak uciskał w policzki tak uciska, prawdopodobnie od kształtu głowy zależy to, wiem, tyle że naxa nie uciskała ;p
Albo faktycznie mi od czasu kupna schudłem + głowa urosła więc wychodzi na to samo, nie wiem wisi mi już to i tak xd

Bo jak się kupuje kask pany, to trzeba patrzeć na konstrukcję swojej czachy i kasku :wink: kask rozmiarowo może być idealny, ale niech głowa będzie miał inny kształt, niż profil kasku, to za chiny się nie dopasuje :wink:

Ja to teraz wolałbym żeby mi masa szła w górę już na siłce nie chce iść 85 kg na klate idzie przy wadze 77 kg i wzroście 183 cm ;/

A co do kasku to nie ma znaczenia czy gruby czy chudy on się po prostu układa ci na twarzy
przez pewien czas

ReKoRd napisał:

A co do kasku to nie ma znaczenia czy gruby czy chudy on się po prostu układa ci na twarzy
przez pewien czas



Chcesz się założyć? Nie radzę, bo przegrasz 8-) Do czachy ci się nie ułoży, jak nie będzie miał takiego samego kształtu ;)

Warto jest brać suzuki rg 80 za 1000 zł wszystko igła papiery ma tylko trzeba by zarejestrować ;p

tak

Raczej tak, a jaki rok?

Nie pamiętam dokładnie coś chyba 93/94

Trochę stary ale jak mówisz że igła to się opłaca i to jeszcze za tą cenę

ReKoRd napisał:

A co do kasku to nie ma znaczenia czy gruby czy chudy on się po prostu układa ci na twarzy
przez pewien czas


ReKoRd na prezydenta!

Kowal napisał:

Damianho z forum do szczupłych nie należał


I dalej nie należy, ale nie musisz się tym za mnie chwalić ;-)

Ale kluchą też nie jesteś :stuck_out_tongue:

MOże mi ktoś doradzić co dorzucić do silniczka am6 jest już cylinder 70ccm układ wydechowy arrow ;d może gas box ? Można samemu zrobić czyli prawie darmowy tuning xp

jak robisz samemu to se rób ale nie kupuj bo to i tak gówno da.
Gaźnik na większy zmień, zębatki inne żeby moc lepiej wykorzystać, może sprzęgło ślizga to wsadź lepsze tarcze sprzęgła i twardsze spręzynki.

zębatki mam 14/46 ;d jest tak akurat xP Na innych forach polecali te gas boxy xP

no gasbox malossi co prawda coś tam daje… jak chcesz to kupuj, ale tylko i wyłącznie małossi, inny nic ci nie da

dobra na razie własny zrobię i zobaczę co to będzie a taka rurka mi wisi to ta rurka podciśnienia to do niej trzeba podczepić ?:smiley:

no tak, to się podczepia do podciśnienia

gasbox przy 70 sport się nie oplaca (sport) wyzej jescze tak , gadacie , ze to daje to nie daje a wasza wiedza opiera się tylko na wypowiedziach z forum , owszem malossi działa, ale jeździłem np speedem 100cc i tam cos ten gas daje , w mniejszych ci nic nie da , im większa pojemność tym lepsze rezultaty boxa , w racingu , przydaje się juz a w high end jest niemal że konieczny , bo tam juz krążą i cofaja się takie ilości paliwa że po puszczeniu manetki i ponownemu daniu gazu naprawdę można odczuć muła

mów co chcesz ale ja z doświadczenia wiem że u mnie w pugu dał bo jak teraz jest zdjęty to nie ma tego co było… a w rs jak by nic nie dawał…

nie wiedzialem gdzie to napisać ale chyba tutaj będzie dobrze :smiley: Jedno pytanie nie może mi dać spokoju jak lepiej jeździć by było ekologicznie ?
Na piątce na 9tysiącach z manetką odkręconą do połowy czy na 6 na 7-8 tysiącach i manetka odkręcona na maxaż