Który wybrać

nie na pewno nie zx :slight_smile:

edit

to wygląda jak tt

No ale końcówka Zx’ owa …

końcówka to wiesz , to nie problem zmienić :slight_smile:

wrona napisał:

końcówka to wiesz , to nie problem zmienić :)

no ale zdaje się porównywałem foty ZX z tą fotką i identoo. normalnie..

przyjżyj się temu



a temu




porównaj se spawy , ZX od środka w stronę cylindra , zobacz pierwszy spaw na zwężeniu , a TT go nie ma , dopiero następny spaw maja oba tak samo , cięzko to wytłumaczyć ale jak nie rozumiesz to ci narysuje to :slight_smile:

pisałem temat na aprilisr i powiedzieli ze to na 100% ZX. że gościu coś robił do zxa i ze to zx. Dzwoniłem teraz i gość powiedział także że to zx. ciężko stwierdzić po tych spawach :frowning:

kondzio nie daj się zorbić w chu.ja to jest TT (przynajmniej tak wygląda) ale na pewno nie ZX , sam go mam i wiem jak wygląda :slight_smile:

no rozumiem. ale wszyscy jak na razie piszą że to ZX. jedyny ty że to TT xD

nie wiem co to jest ale na pewno nie zx , popatrz se na spawy :slight_smile:


daj lepsze foto tego wydechu

Nie mam lepszego. Podałem również na mielochu, też wszyscy twierdzą że to zx… i mówią że patrzą po układzie dyfuzora ;d

zobacz że dyfuzor masz prawie identyczny , zx jest tylko lekko bardzije rozciągniety , nie wiem musiał bym to zoaczyć na żywo ale przdewszystkim co trzyma mnei przy przekonaiu , że to nie zx to spawy , bo zx ma ich więcej , na samym dyfuzorze są 4 nie 2 , a mielochem się nei sugeruj bo wdupie byli gówno widzieli , tam jest 2-3 ludzi którzy mają pojęcie :).

No nie wiem głowy nie dam se obciąć , tak jak mówiłem lepsze fot by się przydało , no nie wiem kombinuj

nie widać spawów bo jest pomalowany na matt… http://otomoto.pl/yamaha-aerox-M2491986.html looknij to … TAK SAMO wygląda

w takim bądź razie , kolor daje taki złudzenie i moze to jest zx , a ten od roxa juz w ogóle dla mnie wygląda jak tt bo dyfuzor jest tłusty taki , ale jak byk na silnecerze jest napisane ZX a watpie żeby ktoś silencer wymieniał :slight_smile:

według mnie to ZX jest ;p. mam takiego, też pomalowanego tak jak ten na zdj. i wygląda identycznie jak mój. 95% że ZX :stuck_out_tongue: