Kto na moda ??

Ja chcę na Moda Ale Kruczek że nie bo są kandydaci. Admin wg. mieć powinien byś otwarty na propozycję. Ja proponuje ankiete z kandydatami którzy się zgłoszą i miesiąc głosowania.

Ta … najlepiej z 3 lata głosowania :slight_smile:

Damianho napisał:

Carmen na moda! :smiley:


Czy ty chłopie czasem myślisz ? :smiley:

nie na moda tylko mod’elke :lol: XDD :mrgreen:

RudY napisał:


Czy ty chłopie czasem myślisz ? :D


Noo, czasem mam takie przebłyski :-D

SiWy napisał:

Wrona a np. rudy niby nie jest postrzelony xDD



ależ jest , ale tylko jeden postrzelony nam wystarczy

Ale wy macie problemy… chcialem dobrze zebyscie wy wybrali ale widzę muszę robic tak jak do tej pory. zapytac się modow i dac modow nowych i nie pytac się nikogo.

Ło, najeżdżacie na Mnie bo piszę prawdę? Większość z Was nie zna podstaw poprawnej polszczyzny. :o :573:

a ty nie znasz zasada pisania sensownych postów i huj :smiley: /wrona

jak koniecznie ma być ktoś z tych dwóch to stanowczo siwy , tylko żeby znowu tego nie olał :smiley:

powiem Wam tak, gdyby na tym forum każdy mod byłby grzeczny i ułożony nie było by na sb jaj, na czacie było by sztywno bo zaraz by warny leciały i to forum byłoby jak każde inne ;p

Ci co zazdrośni to piszą że parówy itd xDDDD :lol:

[ Dodano: 03-01-2010, 14:08 ]

wrona napisał:

jak koniecznie ma być ktoś z tych dwóch to stanowczo siwy ,


a wróć tylko do domu za zdrade wałkiem dostaniesz! xD


Dobrze że są tacy ludzie jak ty , bo był by za muł , ale kązdy na tym forum pełni jakąś role :smiley: ty jesteś od odmulania :smiley: / wrona

wrona napisał:

jak koniecznie ma być ktoś z tych dwóch to stanowczo siwy , tylko żeby znowu tego nie olał :D



nawróciłem się xD ale i tak nadal uważam ze powinniśmy obaj zostać ;-)

Kruczku, skoro dałeś tylko dwóch do wyboru to i tak nie mamy za wiele opcji :stuck_out_tongue: A że mamy demokracje to rób ankiete z chętnymi i nie pierdol :smiley:

kto pierwszy ten lepszy xD
ja się ze Swifusem zgadzam :smiley:
duala trzeba dać ^^

A ja wam mowie ze na razie ywbieramy tcyh dwoch a jak będzie potrzeba to będzie się wybierac kolejnych.


Patrico idz stad i się nie upokarzaj.

Mafioz napisał:

duala trzeba dać ^^



nul(czyli na PL "zero") trzeba dać, czyli nikogo z tych dwóch :P

nul(czyli na PL "zero") trzeba dać, czyli nikogo z tych dwóch :P


a potem drugą ankiete w której będzie wybór między Dywerem i Dywerem xD hah ;pp

KruczeK napisał:



Patrico idz stad i się nie upokarzaj.



Właśnie Ty się nie upokarzaj. Człowieku, niby masz 20 lat, a pisać nie potrafisz. Zapraszam do podstawówki, na poziom zerowy języka polskiego.

Patrico napisał:

KruczeK napisał:



Patrico idz stad i się nie upokarzaj.



Właśnie Ty się nie upokarzaj. Człowieku, niby masz 20 lat, a pisać nie potrafisz. Zapraszam do podstawówki, na poziom zerowy języka polskiego.




o ja pier... nicze :lol: chyba ban się szykuje, jak się Patrico nie ogarnie tak modowi jechać :P

Damianho napisał:

Carmen na moda! :-D



Na mózg Ci padło?
Pogadamy za trzy lata. ^^

no bardzo mały wybór dałeś KruczQ i jest głupio :smiley:
ale w sumie to niech obaj będą ,bo np. jak wybierzemy Siwego to Mafioz się potnie itp. (czy na odwrót) :sunglasses:

Patrico napisał:

KruczeK napisał:



Patrico idz stad i się nie upokarzaj.



Właśnie Ty się nie upokarzaj. Człowieku, niby masz 20 lat, a pisać nie potrafisz. Zapraszam do podstawówki, na poziom zerowy języka polskiego.




Pokaz mi blad jaki popelnilem w tym zdaniu. jeśli go nie wskazesz ban.
znakow interpunkcyjnych i diakrytycznych nie uzywam bo mi się nie chce. czekam !