Kto na moda ??

No, akurat w tym zdaniu znaki interpunkcyjne są zbędne.

A banuj Mnie, lol.

skoroś taki ważny to baj baj maszkaroooo :smiley:

Patrico napisał:

A banuj Mnie, lol.




Czyli jednak nie potrafisz wytknąć mu błędów :) A więc Kruczek wie co zrobić:)


Heh wyprzedziłeś mnie o minute :P






:D

powody warnów dawanych przez kruczka są pro normalnie :smiley:

Ja normalnie widzę u Kruczka Za dużo obejżanych odcinków z udziałęm Czesia. Tam był taki tekst Baj Baj Maszkaro!!!

Przemas92 napisał:

Ja normalnie widzę u Kruczka Za dużo obejżanych odcinków z udziałęm Czesia. Tam był taki tekst Baj Baj Maszkaro!!!


Bystry jak woda w klozecie :-D

hmm a ja uważam że powinien zostać Mafioz dlaczegoś
Bo pomaga jak tylko może i na forum i poza nim np. na gg przyjemnie i miło się z nim gada a nie jak inni (nie mówię o nikim z forum) olewają byle skończyć rozmowę
Mafioza znam (przez net :-D) dłuższy czas i koleś jest po prostu spoko
A o Siwym nic nie wiem nie gadam z nim na gg i nie wiem czy jest on równie pomocny poza forum, być może jest ale tak jak wspomniałem nie utrzymuję z nim kontaktu… Może jak bym z nim gadał na gg i bym go bardziej poznał wtedy bym głosował na obu :roll:
Aaaa… no i wiedzy o moto to każdy z nich ma wystarczająco by zostać modem

A ten Patrico to jakiś granatem od pługa oderwany kujon i się chwali swoja poprawności ortograficzną ?? pewnie siedzi przed kompem i każde słowo które napsize to najpierw sprawdza w słowniczku :lol: najważniejsze żeby możne było się odczytać o co C’Mon…
Dobrze że dostał bana bo każdy post jego mnie wnerwiał i już miałem ochotę zrobić mu najazd na chatę i rozj…ć mu łeb spłuczką od kibla…

Adverion napisał:

Dobrze że dostał bana bo każdy post jego mnie wnerwiał i już miałem ochotę zrobić mu najazd na chatę i rozj...ć mu łeb spłuczką od kibla...



to brzmi dość dresiarsko

Jak wyżej :smiley:
Mi też to podpadło :slight_smile:

ja nie dres ja normalny człowiek ale tak jakoś mi się napisało :mrgreen:
Po prostu nie lubię tych kujonów którzy myślą że oni to wszystko wiedzą są najmądrzejsi i im wszystko wolno a jak są jeszcze rozpieszczeni przez rodziców to już w ogóle… chociaż są wyjątki :!:

Dla mnie Mafioz jak i SiwY maja warny bez powodu ;D na zabawie, wiec warny nie ida pod uwagę. ale jednak moim zdaniem SiwY bardziej zasługuje na moda, ma wypas doswiadczenie i zna się na rzeczy, Ale i Mafioz zna się , pomaga wszystkim i wgl :smiley: OBAJ ! xD . PozdRo !



EDIT: Mogą isc obydwaj, np. zdjąć pamietaniego yrch który się nie loguje [*] ostatnia wizyta w listopadzie …

oba głupki to beż róznicy xxD ;D

Kruczek weź skróć tą ankietę tak do 23 bo chce zobaczyć jak mafioz wygrywa bo później spać tzreba iść xD

WYNIKI !!!


















aaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

pffffffffffffffff buehehehehhehehhehehehhehehheheheh :smiley:

Wyszło na moje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :622:

Dywersant napisał:

Wyszło na moje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :622:



"Ten się śmiećje kto się śmiećje ostatni" ;-)

aa to spitalajcie z taką ankietą :573: xD

Wiedziałem że tak będzie xDD Decyzja teraz do kruczka i moderatorów należy :smiley: