Kto na moda ??

Wybieramy między Siwym a Mafiozem :stuck_out_tongue:


Oto linki do profili:

Siwy:
http://forum.jednoslad.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=31

Mafioz:
http://forum.jednoslad.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=955

Głosujemy :smiley:

Ja chciałem tylko powiedzieć że mam doświadczenie w modowaniu i że nie bede dawal warnów za głupoty tylko bede pouczał i pokazywał co kto zrobil źle zeby nie zrobil juz tak znowu xD

Po wafla im mody ! :smiley:
Dość tego ! :stuck_out_tongue:
Siwy już miał, a Mafioz mi podpadł przed chwilą na chacie !
NIMA MODÓW ! :smiley:

Rudy Ginger to był joke tylko :stuck_out_tongue:
Siwy miał i zrezygnował :stuck_out_tongue:
a ja mam mniej warnów od siwego a modowi nie wypada mieć warny xD

No zapomniałem dodac można zadawac kandydatom pytania w tym temacie oraz kandydaci moga na nie odpowiadac i moga napisac cos o sobie i o tym jak beda modowac :smiley:

O właśnie niech zrobią swoją ten tego …
Teee … no wyborczy ten xd
Reklame swoją no :smiley:

Ja mam warny dla jaj, nie dostałem ich za spam czy jakieś inne nie dozwolone na forum rzeczy

Kampania to się nazywa :smiley:

Ja mam warny dla jaj, nie dostałem ich za spam czy jakieś inne nie dozwolone na forum rzeczy


ja też xD

ja się będę o giełdę troszczył też żeby ogłoszenia nie były akceptowane tygodniami czy miesiącami :P

Ja proponuje żebyś obaj dostali moda i będzie najlepiej :wink: Ponieważ dwaj modzi zostali wywaleni.

no to byłoby bardzo dobre dwaj wywaleni ale na forum i tak regularnie zagląda połowa modów z tych co teraz mają ten status :stuck_out_tongue:

My z mafiozem jesteśmy codziennie na forum, bo to nasz drugi dom :mrgreen: Będziemy sprawiedliwie modować i nie będziemy nadużywać władzy, znamy się dobrze na skuterach co moim zdaniem mod na forum o takiej tematyce musi. Głosujcie na nas obu a nie pożałujecie!!! :wink: :564:

Obaj, bo każdemu czasem odpi**dala :smiley:

Nosz kurw… To jakaś farsa! To ja mam nienaganną statystykę warnów(nigdy nie dostałem), a te ciołki zbierają je jeden za drugim i modami mają być?!.. Co się z wami porobiło… :lol:

Tylko zobacz za co mamy te warn xD :lol: :lol:

A czemu o mnie nikt nie pomyślał? To oni spamują a winę na mnie zwalają wszyscy xD A warna mam nie słusznie bo link był do czata a nie do forum… :frowning:

Szczerze? Bardziej nadaje się ‘cichy i ułożony’ Dywer niż oni dwaj razem wzięci. Sorry panowie :stuck_out_tongue:

No i kurde dlatego mówiłem Kruczkowi ze to głosowanie to zły pomysł xDD

Ja się nie wypowiem bo niestety nie chce nikogo dyskryminować ani urazić;) Dlatego mój głos pozostanie tajemnicą

Ja głosuję na Norvida :mrgreen:

A tak serio to można by zrobić ankietę kogo userzy by chcieli na moda, ale żeby do wyboru było więcej ludzi a nie tylko te dwie najgorsze parówy :smiley: