Kto na moda ??

Damianho napisał:

a nie tylko te dwie najgorsze parówy :-D


On dobrze prawi :D

Ja tam zagłosowałem, że żaden z nich ;)

ja myśle że skoro siwy , zrezygnował to znowu za jakiś czas będzie się obijał , bycie modem nie polega na tym że raz się chce raz nie :smiley:
a co do mafioza to w pewnym sensię podzielam zdanie carmen

Carmen napisał:

Bardziej nadaje się 'cichy i ułożony



bo mafioz to taki ,postrzelony" chociaż nic do niego nie mam
:mrgreen:

Przykro mi to stwierdzać, ale póki co to żaden moderator nie potrafi pisać poprawnie po Polsku. Moderator, to osoba która ogarnia wszystko, a tu to bida z nędzą. Bród, smród i ubóstwo. Przykro mi to przyznać, ale nie zauważyłem ani jednego moda (z dwóch kandydatów, ani z tych którzy zajmują tą posadę) który nadaje się na swoje stanowisko.

znaczy się co że ty się nadajesz taką?

Wrona a np. rudy niby nie jest postrzelony xDD Właśnie dzięki temu jest tu taka atmosfera lajtowa :smiley:

Dobra, wszyscy głosujemy na “żaden z nich” i git :smiley:
Może KruczeK wytypuje kogoś innego do ankiety :smiley:

Kruczkowi się nie będzie chciało :wink: :smiley:

O tak … a Patrico jest najlepszy …
Za te Twoje pomysły i brak ich zakończenia (radia, filmy itd.) to bym Ci nie dał żadnej posady :wink:

Haha patrico rozjebales mnie :smiley: Ty jestes miszcz ale w sraniu na odleglosc chyba :smiley:

Wybieramy sposrod tych dwoch na razie moim zdaniem się nadaja :stuck_out_tongue: zawsze będzie można ich wywalic i nadac nowych modow :stuck_out_tongue: no problem :smiley:

Kruczku, a czemu excent już nie ma modaż :stuck_out_tongue:

Bo jest za cienki w uszach :stuck_out_tongue:

To czemu Speedy ma jeszcze modaż :smiley:

Heheh sądzę iż modem powinien zostać Siwy bo juz miał ten urząd i raczej dobrze się sprawował:D


A Ty Mafioz nie gadaj tu o giełdzie bo jak jestem to giełde ogarne :slight_smile:

KruczeK mówi ze się nadajemy więc głosujcie na nas obu!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KruczeK napisał:

Bo jest za cienki w uszach :P


czyt. był nie aktywny ;D

Damianho napisał:

To czemu Speedy ma jeszcze modaż :-D


To samo Kruczkowi powiedziałem - i PodLy też - doszedłem wczoraj do wniosku, że się kochają z KruczKiem analnie :P

Rudy wymiata xD

RudY napisał:

doszedłem wczoraj do wniosku, że się kochają z KruczKiem analnie :P


buahahaha xD
/permaban RudY :-D

Ej nie ! To literówka ! Chodziło mi o Banalnie ! :smiley:

Speedy na razie będzie mial bo jako jeden z nie wielu ma trochę mojecia o większych moto i poza tym jest jeden jego dzial którym i tak się mało zajmuje ale niech se ma. A podlemu damy jeszcze czas moze się rozrusza jak nie to zniknie mu ranga moderator i speedy’emu tez.

Carmen na moda! :smiley: