KOSZULKI !!! ZAMÓWIENIA !!!

własnie wpadłem na pomysł że zaraz sam wymyśle jakieś logo , tylko to ma być skuter ?? skuter na koleś?

moto ?? moto na kole ?? czy skuter i moto na kole albo i nie?

coś ciekawego…

toś dojebał :smiley: znalazłem zdjęcie fajnej kawy , zacząłem ją przerabiać , ale doszedłem do wniosku że jest zbyt szczegółowa , stwierdziłem że zaraz znajde inne zdjęcie i zrobie totalnie czarno białe , ale nie że zostaną kształty tylko będzie takie 2d ,

To co jest w pierwszym poście jest dobre tylko, że gnojki od moto mikołai nam podwalili tą grafike !
Więc nie wiem co zrobić…
A lista jest już w pierwszym poscie !

jeżeli chcemy mieć dobra grafike to musimy ją stworzyć sami, bo tak czy siak , my juz ją komus podpierzylismy , naszą też może ktoś podpiepszyć ale to będzie już zabrana nam , no chyba że se ją zarezerwujemy ale to już kosztuje :slight_smile:

wymyśliłem takie coś , bardzo proste , ale skomplikowane być nie mogą



i teraz jak se to wyobraziłem na koszulce to stwierdzam że w dużym formacie na plecach może wyglądać w przechujsko :slight_smile:

niby fajne, ale jednak na koszulce nie wiem czy będzie dobrze wyglądac. jak dla mnie to takie 3 w szkolnej skali.

Kto tam się tym zajmuje? Shakin? weź juz zagadaj powiedz że tyle i tyle osób to i to ma być na koszulce, te i te rozmiary i czy jakiś rabacik czy coś?

dawaj grafike, jakieś moto na kole ;p

Od razu na kole na kole … Trza kształtować o nas opinię ! :slight_smile:
Ja bym proponował moto wchodzące w winkiel (oczywiście z kierowcą :P)

a co myślicie żeby to zrobić na czarno ?? to jest to co zacząłem przerabiać ale zapomniałem że nie moze byc tak szczegółowe



zresztą to jest małe , dajcie jakąś fajną propozycje

zajżałem na PB (czyt. Polish Bikers) i znalazłem pare fajnych , opinie proszę









tego jest w pizde ogólnie , moze wam się wyświetli bez rejestracji

http://www.polishbikers.com/showthread.php?t=6447


teraz patrze że nie

to by było dobre jakbyś to zrobił na czarno i tak by było mniej szczegółów na czarno jak by było i obrócone w drugą stronę przodem.

spoko teraz patrze ze nawet te foty co tu wkleiłem to się nie wyświetlają , bo są jako załaczniki i trzeba byc zalogowanym
a nie chce mi się na imageshack tego wrzucać , może puźniej bo jest naprawde prae fajnych fot


Szympa sam ci kurwa narysuje przód nie ??

No nie wiem ty jesteś zdolny :slight_smile:

no to to to to nie wiem to musi być coś wyjątkowego

a nie lepiej zrobić coś takiego, że(to będzie skomplikowane do wyobrażenia, ale moze dacie sobie radę):

Jest taka droga idąca w dal z lewej w prawą stronę. Przez środek tej drogi leci napis “jednoślad.pl”(jakby ślad opony motocykla), a na końcu tego jakiś motocykl odjeżdżający w dal :wink: Dość proste i ciekawe :wink: Zaraz to wam narysuje.

EDIT:

wiem o co chodzi , to jest to wykonania , ale nanieś to na koszulke :smiley: i zapłać ^%&^)(( GLKJK chuj wie ile

No mówię wam że dajcie grafike i zaniose do zakładu i będą koszulki, pewnie około 30zł plus przesyłka.

To jest na tyle prosta grafika, że nie będzie problemu z nią, ale ktoś musi to ogarnąć, bo ja nie umiem narysować ladego odjeżdżającego motocykla :stuck_out_tongue:

a że chodzi ci czarno białe takie kontury tylko , to łatwe nie będzie , chyba ze cos na zasadzie , tej 636 co zrobiłem

ta 1 opcja była dobra i tyle… więc ogarniamy !!

no trzeba się trochę pośpieszyć ;).