KOSZULKI !!! ZAMÓWIENIA !!!

Że też wszystko muszę robić ja …

Gadałem z Shakinem - koszt koszulki będzie wynosił 35zł + przesyłka
Wzór jest następujący:


Dostępne opcje, które trzeba napisać w poście:
Kolor (czarna/biała)
Rozmiar
Nick jaki chcemy, żeby znajdował się na koszulce


Aktualna lista:
RudY: Czarna/XL/RudY
Kowal: Biała/XL/Kowal
kondzio94: Czarna/największy/Kondzio94
Szympa: Czarna/M/Szympa
Adverion: Biała/L/Adverion
KruczeK: Czarna/XL/KruczeK
wrona: //
Dywersant: //

Courte: //***

Biała, rozmiar XL, nick Kowal.

Czarna(białe napisy?)
Nick: Kondzio94
Rozmiar: Największy:)

a koszluki rozumiem ze daje producent ? czyli cena wsio z nadrukiem ?
i rozmariowka koszulek by się przydala bo u mnie jedne koszluki pasuje L a jedne XL.
niech shakin zapyta o rozmiarowke :slight_smile:

Jak mi ktos ufunduje to chce xD Bo właśnie radio do samochodu zamowilem i kasy nie mam ;(

35zł to cena haftu i koszulki.

A rozmarówka to wiesz… :smiley: Zależy jaka partia nawet idzie :stuck_out_tongue:

Najlepiej weźcie rozmiar większy, wrzucicie sobie na skóry/texty/bluzy jak będziecie smigac :stuck_out_tongue:

Jakby co to zmieńiłem zamówienie. Napisałem XL

Czyli dla kondzia to będzie XXL chyba nie ?

Szczerze to myślałem, że tak to właśnie będzie … 21 głosów w ankiecie o wzór a teraz 2 osoby zamawiają + Szympa bo niby cośtam mówił + wrona na święta + raczej ja :confused:

no ja tez bede chcial tylko jak kase ogarne :stuck_out_tongue:

ja nie mam kasy na razie na jakieś gówno xD

ale wy wkurzacie… chcieli tak koszulki a teraz nagle nie nie … RudY dla mnie musi być i nawet XXXL… Poprostu, najwięszka :slight_smile:

Kolor: Czarny (napisy białe? czerwone?)
Rozmiar: chyba M ale jeszcze dokładnie się zastanowie z tymi wymiarami bo to różnie bywa
i na pewno Szympa

kondzio94, ja tylko zagłosowałem nie pisałem nic “o ale zajebiście ja muszę mieć tą koszulkę” ;p wole se zalać paliwa jak na razie za te 35zł a nie koszulkę jednośladu kupować xd się mrozy zaczną to zamówię

Po cholere glosowac jak się nie bierze?

no ja też na razie kiepsko z kasą, tym bardziej że abonament o 130zł przekroczyłem :o, i muszę starym oddać no i jeszcze spodnie na moto chcę sobie kupić i kominiarę, a koszulka jednośladowa jest na 4 miejsc u:D.

Ja biorę, tylko muszę rozmiar ogarnąć:P

oj dobra… walić to… Ci co biorą to biorą, co nie to nie i chój.

Shakin napisał:

Po cholere glosowac jak się nie bierze?


a to że zagłosowałem to jakaś transakcja wiązana jestą zagłosowałem w ankiecie więc już teraz muszę brać tą koszulkę kupować? ogarnij się, koszulki to koszulki ktoś chce to zamawia teraz a jak nie za miesiąc to nie powinno być tak, że koszulki są teraz kto nie zamówi jego strata bo potem koszulek nie będzie... -.-
Gdyby głosowali tylko ci co biorą koszulkę na 100% już teraz to by były 3 głosy w ankiecie i nic by nie znaczyły bo 3 osobom by się podobał wzór taki a całej reszcie inny... Chyba nie którzy nie wiedzą do czego służy ankieta a ja nie napisałem nigdzie, że zagłosowałem, ale nie biore. a nawet jeśli to nigdzie nie było napisane, że głosują tylko Ci co kupią koszulkę, ktoś chce to głosuje za tym co się podoba i wychodzi przynajmniej normalna ankieta która ma sens i wiadomo który wzór przypadł większości do gustu...
To nie była ankieta "którą koszulkę ZAMÓWISZ" więc prawa głosu nie mają tylko ci co już kase przelewają za koszulkę xd

Ale wprowadzasz niepotrzebny zamęt

No myślę, że napisy na czarnej koszulce to białe bo jakby były inny kolor to jednym znowu mogło by się nie podobać …