KOSZULKI !!! ZAMÓWIENIA !!!

kondzio94 napisał:

ta 1 opcja była dobra i tyle



nie mozemy komus podpierdalac loga , każde szanujące forum , robi se własne

To co Dywer zaproponował jest genialne ! :slight_smile:
I wcale nie trudne do wykonania wyszywając … przynjamniej mi się tak zdaje - a ty wrona jako jedyny pozostały przy życiu grafik na forum musisz to zrobić dla dobra ogółu :slight_smile:

ja nie mogę sobie tego wyobrazić, jak ktoś to ładnie zrobi, to dopiero ocenię ;).

RudY napisał:

grafik na forum



taki ze mnie grafik jak z koziej dupy tromba :D , ale jutro się za to wezme bo dzis jestem zdechły ale już mam małą koncepcje

sorry za opuźnienia dziś sprubuje się z tym pobawić

znajdź mi ktoś grafike takiej drogi , bo ja sam naysuje to będzie wsiowo wyglądac

Weź zrób tak jak ja zrobiłem. Weź moje jako wzór, zrób linie pod tymi samymi kontami lub podobnymi i będzie dobrze, dorób do tego napis i moto i gotowe.

przypominam że koszulki miały być w grudniu xD

przypominam że jest drugi temat :slight_smile:

kondzio94 napisał:

przypominam że koszulki miały być w grudniu xD



wnies cos do tematu a potem narzekaj.

Kurde jeżeli się za to zabieracie, obiecujecie że będzie, będzie a gówno robicie… albo robimy te koszulki albo nie …

przecież trzeba zrobić logo, skoro jesteś taki mądry to sam się za to weź :D… A nie jak to Kruczek ujął, narzekasz …

Ale k*rwa … czy ja napisałem że umiem to zrobić? Nie… Więc bez pucy. Zabraliscie się za to , to zróbcie to…

ja zaproponowałem kolejne , logo , części nawet nie chce się wyrazić opini na ten temat , więc…

wrona większość uznała, że to będzie dobre…
Tylko miałeś ogarnąć to moto z naklejek i pare drobiazgów by się jeszcze przydało poprawić i byłoby gitowo i na koszulke :slight_smile:

napisałem e-maila do simona , bo wyapdało by żeby chcociaż wiedział że powstaja koszulki ,

ale jak na razie nawet na forum nie zajżał napisąłem mu e-maila

no ogarniaj to ja chce koszulke, już jest ciepło

simon się na nas wypiął i nawet na forum nie zalookał …a musimy poznać chcoiaż jego zdanie …

to bez jego zgody nie możnaż

teoretycznie chyba nie, ale tak czy siak wypada żeby o tym wiedział…