KOSZULKI !!! ZAMÓWIENIA !!!

Courte - popatrz gópq jaka jest idea tematu :stuck_out_tongue: Lista - zamówienia :slight_smile:

no ciekawe do czego kurva te zamówienia jak się nikt tym nie zajmuje, ani nawet nie ma zamiaru…

Szczerze to ja mogę się tym zająć jak zrobićie liste zdeklarowanych chętnych, dacie ustaloną grafikę i powpłacacie kasę na konto.

No ja zwykle Courte - było gorąco o tym, grafika już wybrana i miała być lista - no to się podjąłem tego i jeszcze kurwa opieprz zbieram -.-
Shakin miał załatwiać i on chyba czeka tylko na sygnał nasz jakiś bo ktośtam mówił, że później bo na razie się nie opłaca czy coś blabla …

tak wiem, ale ja nie wiem co z tym Shakinem ;p, bo te jego mają być wyszywane taką A chyba nadruk lepiej wygląda, wg mnie.

wg mnie jestes w bledzie. wyszywanej koszulki nic nie pobije.

chodzi Ci o jakość czy o wygląd?

Tsa…

Czekam na jakiś znak, a że się nic nie rusza… ;]

Koszulki byłyby wyszywane. I jakość i wygląd są wg mnie lepsze, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy, np mega skomplikowanych wzorów (typu znaki z matrixa z tą ich poświatą) ;]

Pzdr

Dobra, to ile to ma kosztować, jaki będzie wzór wyszyty i gdzie mam wpłacić kase?

Dywer z tą kasą to jeszcze spokojnie :stuck_out_tongue:
A tak w ogóle wzór jest w pierwszym poście

dobra weźcie ogarnijcie banie bo chce mieć koszulkę przed świętami

ja też, zróbcie coś z tym jak się podjęliście!

http://www.facebook.com/motomikolajekrakow

ktoś ściągnął logo ;p.!!

O jaa :stuck_out_tongue: I co teraz ? :stuck_out_tongue:

Z wami jak z ułomami … Zamawiamy kłórwa te koszulki czy nie? Bo nie będę czekał wieki na koszulke… Już i tak pewnie na święta nie będe miał :confused:

Dobra, ja chyba sam sobie zrobię tą koszulkę.

pierdolicie , jeden powinien zamawiac koszulki żey wszyscy mieli identyczne , ja niestety na razie odpadam , bo siano w birmingham wydałem

Zamówić wam? Tylko poproszę kasę na konto i grafiki w dobrej jakości. W poniedziałek pójdę i zamówię.

taa i załatwisz naklejane żelaskiem , mają być wyszywane od tego tam jak mu było …
załatwmy to tak

LISTA:
pisać kto chce jaki rozmiar i walić , do tego co naszywa wzór mamy


Poprostu tak
każdy pisze , jaką chce koszulke , i następna osoba która chce , pisze swoj nick i reszte osób która się wczesniej zadeklarował , i wten sasób każdy od razu będzie aktualizował liste

jestem wkurwiony i nie chce mi się poprawiac błędow

przykład ( ja na razie nie chce koszulki to tylko przykład) dla jełopów

1. wrona XXXXL

następna osoba (o nicku krzak) która chce koszulke pisze tak

1.wrona xxxl
2.krzak xl



aaa i zbędne komentarze WARN kurwa